Ekol Gömlek Modelleri

Ekol Gömlek Modelleri

Ekol gömlek modelleri büyük düğmeli modelleri, güderi stilleri ve renkleri ile birlikte kadınların her sene tercih ettikleri gömlekler arasında bulunmaktadır. Ekol gömlekler arasında ekoseli gömlek çeşitleri de yer alır. Kol manşet kısımları düz renk gövde kısmı kareli olan ekose gömlek modelleri spor gömlekler arasında ye alır. Ekol gömlek koleksiyonunda ayrıca gizli düğmelere sahip olan gömleklerde bulunmaktadır. Bordo ve siyahtan oluşan bu gömleklerde düğmeler gözükmez. Güderi ve cepli gömlek tasarımlarının da yer aldığı Ekol gömlek türlerinde fermuarlı gömleklerde bulunmaktadır Cep detayları fermuarlı olan gömleklerde siyah gömlek üzerine gold renkli fermuarlar kullanılmıştır. Bu gömlek çeşitlerinde siyah rengin haricinde pembe ve kırmızı renk gömleklere de rastlanmaktadır.

Ekol gömlek modellerinde yer alan gömleklerde yanları yırtmaçlı olan gömleklerde bulunur. Yan yırtmaçlı tunik gömlekler pantolonlarla giyilebilen gömlek türleri içindedir. Gömleklerin ayrıntılarında renk ve model farklılıkları dikkatlerden kaçmıyor. Büyük ceplerin yanı sıra küçük ceplerde gömlekleri süsleyen ayrıntılar arasında yer alıyor. Ekol gömlek tasarımlarında kolları detaylı olan gömlek modellerine de rastlamak mümkün. Kollarda düğme detayı yer alan gömleklerde tasarımlar oldukça iddialı. Küçük düğmelerden oluşan katlama yerleri gömlekleri kısa hali ile de kullanmanızı sağlayacak. Gömlek renklerinde sarı, yeşil ve kahverengi gibi ana renkler kullanılmış. Gömlek modellerinde kullanılan bu renklerin yanında siyah en popüler renklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

2016 Ekol Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git