Düğün Saçı Modelleri

Düğün Saçı Modelleri

Gelinlerin özel günlerinde kullandıkları saç modelleri arasında topuz saç modelleri öncelikle gelir. Düğün saçı modelleri oldukça gösterişli ve tercihlere uygun modellerden oluşmaktadır.


Düğün günü yapılacak saç modelleri arasında yer alan topuz modelleri yüksek ve alçak topuz modelleridir. Bazı modeller basın tepe kısmında yer alırken bazı modeller ise ensede topuz modelleri olarak yapılır. Düğününüzde yaptırabileceğiniz saç modellerinden biri de dağınık saç modelleridir. Düğün gününde saçlarınızı dağınık olarak kullanmak istiyorsanız oldukça sade gelinlikler tercih etmelisiniz. Dağınık saç modelleri çeşitli parlak tokalarla yanlardan tutturularak estetik bir görüntüye kavuşturulur. Bunun yanında bazı modeller oldukça gösterişlidir. Tepe kısımda krepe atılmış saçlar arkada maşa yapılarak serbest şekilde bırakılır. Genç kızlar bu saç modellerini genellikle kır düğünlerinde tercih ederler.

Düğününüzde farklı bir görünüm sergilemek istiyorsanız yandan topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Yandan topuz modelleri oldukça şık ve gösterişli modellerdir. Bu nedenle genç kadınlar tarafından tercih edilir. Başın tepe kısmına kondurulan süslü bir taç bu topuz modelini daha hoş gösterir. Düğün saçı modelleri arasında yer alan örgü saç modelleri kır düğünlerinin vazgeçilmez saç modellerinden biridir. Arkadan veya yanlardan örülen saçlar ön kısımda veya arkada çeşitli şekillerde toplanarak saça farklı bir görünüm kazandırılır. Düğün gününüzde örgü saç modellerinden de yararlanabilirsiniz.

2016 Düğün Saçı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Röfle Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Röfle Saç Modelleri, en güzel Röfle Saç Modelleri ve örnek Röfle Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git