Düğün Davetiyesi Sözleri - Gelinlik Modelleri

Düğün Davetiyesi Sözleri

Düğün Davetiyesi Sözleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 167 kez okundu.

Düğün Davetiyesi Sözleri

 Düğün törenlerinin yazılı belgesi, giriş kartı, vizesi olan ve evlenecek çiftlerin gelinlik / damatlık kadar önem verdiği ve üzerinde bir sürü tartışmaların yaşandığı düğün davetiyelerinin en can alıcı yeri düğün davetiyesi sözleri değil midir? O sözlerin içinden en ilgincini, en farklısını, en güzelini, en kalıcısını bulmak için az uğraşılmaz. İşte sizleri bu uğraşlardan kurtarmak için aşağıda bir kaç tane güzel, akılda kalıcı ve hoş düğün davetiyesi sözleri derledik. Hoşunuza gideceğini umuyoruz.

 Denizler durulmaz dalgalanmadan, Umutlar yeşermez sevgi olmadan, Yalnızlık yok olmaz yuva kurmadan, Mutlu anlar yaşanmaz dostlar olmadan.

  Evet, Evet, Evet… Belki de yüzlerce kez söyledik. Ancak bizi evlendirecek olan söylerken yanımızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Mutluluk gele dursun. Dostlara çağrı olsun. Bizim düğünümüz var. Seven dostlar buyursun.

Biz kenardan gidelim, yol sizin olsun. Biz pınardan içelim, çeşme sizin olsun. Belki gelemezsiniz, sağlık olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun.

 Allah’a bağışladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevla’m güldürsün yüzümüzü. Bu mutlu günümüzde siz dostlarımızı da aramızda görmek istiyoruz.

 Kuruyan topraklar yağmuru bekler. Karanlık geceler sabahı bekler. Seven söz verince bir ömür bekler. Bu iki genç sizleri düğüne bekler.

 Masallar gerçeğe, gerçekler masala dönüşürken, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Son olarak da en sade düğün davetiyesi sözleri olarak bunu seçtik; Bu özel günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız

Bir önceki yazımız olan 2016 Düğün Saç Modelleri başlıklı makalemizde açık 2016 Düğün Saç Modelleri, en güzel 2016 Düğün Saç Modelleri ve toplu 2016 Düğün Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Düğün Mekanları başlıklı makalemizde 2016 Düğün Mekanları, büyük Düğün Mekanları ve geniş Düğün Mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git