Dufy Gömlek Modelleri

Dufy Gömlek Modelleri

Erkeklerin severek giydikleri kıyafetlerden biride; gömleklerdir. Bu gömlekler kimi zaman spor kimi zaman ise; klasik kıyafetlerinizle birlikte giydiğiniz gömlek türlerini oluşturur. Erkek gömlekleri bir erkeğin duruşunu ve stilini belirler. Bu nedenle seçceğiniz gömlekteki ayrıbtıların tarzınızı yansıtmasına özen göstermelisiniz. Dufy gömlek türleri arasında sade gömlekler ilk sırada yer alır. Bu gömlekler çoğu zaman klasik elbiselerle beraber giyilir. Bazı sade gömlek türleri ise günlük hayatta giyilebilen modellerden oluşmaktadır.

Dufy gömlek koleksiyonlarında kimi zaman çizgili gömleklerde bulunur. Boyuna ve enine çizgiler

oldukça erkeksi görünümleriyle daha tarz olmanızı sağlıyor. Bu çizgili gömleklerde ise; kalın ve ince çizgiler yer alıyor. Bu çizgili gömleklerde en fazla kullanılan model ise; ince çizgili boyuna çizgili gömlekler. En güzel Dufy gömlek tasarımları içinde; kareli gömleklerde bulunuyor. Bu kareli gömleklerde; ince yada kalın çizgili olmak üzere iki kısma ayrılıyor. İnce kareli gömlekler klasik kıyafetlerle kalın çizgili gömlekler ise daha çok spor gömleklerle birlikte giyiliyor. Model olarak bir çok alternatif sunan Dufy gömleklerde desenli gömlek modelleri içinde kısa kollu gömleklerde bulunuyor. Bu gömlek türlerinde aynı zamanda düğme ile dirseklere tutturulan modellerde yer alıyor. Dufy gömlekler içinde; mavi, lacivert, mor, lila gibi renkler sıklıkla kullanılıyor. Yaz renkleri daha çık renklerden meydana gelirken kış gömleklerinde ise koyu renkler tercih ediliyor.

2016 Dufy Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git