Dolgulu Bikini Modelleri

Dolgulu Bikini Modelleri

Günümüzde bayanların en çok sıkıntı çektikleri vücut bölgesi maalesef göğüs bölgesidir. Bu bölgenin ölçüleri alınacak elbise çeşidinin belirlenmesinde büyük önem arz eder. Örneğin göğüs bölgesinin ölçüleri küçük olan bir bayana dolgulu bikini modelleri daha çok yakışacaktır. Bu modellerde kullanılan dolgu malzemesi göğüslerin daha büyük ve daha dik görünmesini sağlar.

Seçim kıstasları ve yaşanabilecek sorunlar

Hanımlar küçük göğüslerini büyük göstermek için dolgulu bikini modelleri kullanabilir. Ancak bikinide kullanılan dolgu malzemesinin kalitesi önemli olduğu gibi kumaşın da kalitesi ayrı bir kıstastır. Alırken yarım veya tam dolgulu olan modellerden vücudunuza en uygun olanı seçmenizde fayda vardır. Yarım dolguluda sadece alt kısımlarda dolgu malzemesi varken tam dolguluda bikininin tamamında dolgu malzemesi kullanılır ve bu görüntü farklılığı anlamına gelmektedir. Nasıl bir görüntü olmasını istiyorsanız ona göre bir seçim yapınız.

Kumaşa dikkat

Dolgu malzemesi kumaşın içine yerleştirildiği için kumaş yıprandığı takdirde dolgu malzemesi görünür duruma çıkacaktır. Bu da nahoş bir görüntünün oluşmasına yol açacağı için yıkamadan kullanıma her ortamda bikininizin kumaşına özen göstermeniz gerekir.

Aldığınız markanın da önemi büyüktür. Ancak yüksek fiyatlı bir şey almanıza da gerek yoktur. Aynı kaliteye sahip fakat daha düşük fiyatlı bikinileri bulabilirsiniz. Bunun için iyi bir araştırma yapınız. Özellikle internet siteleri üzerinden çok geniş çaplı bir araştırma yapabilmeniz mümkündür.

Dolgulu Bikini Modelleri

Bir önceki yazımız olan Defacto Bikini Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Defacto Bikini Modelleri, yeni Defacto Bikini Modelleri ve yeni sezon Defacto Bikini Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git