Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Dolgu topuk spor ayakkabılar normal spor ayakkabılara göre daha farklıdır. İç kısımda yer alan gizli topuk dolgu ayakkabılar olduğu gibi; dışarıdan belli olan topukların yer aldığı spor ayakkabılarda bulunmaktadır. Üst ve yan kısımları tıpkı normal bir spor ayakkabı gibi olan bu modellerin topuk kısımları beyaz yada siyahtan oluşan lastik dolgu topuklardan oluşur. Topuk modellerinde gizli topuklarda bulunmaktadır. Ayakkabınızın topuk kısmını dışarıya göstermek istemiyorsanız gizli dolgu topuk spor ayakkabılardan yardım alabilirsiniz. Son günlerde sıklıkla kullanılan dolgu topuk spor ayakkabılar renkli ve parlak modelleri ile de kullanılır. Gümüş parlak renkli spor ayakkabılarda aynı zamanda zomba gibi detaylarda bulunmaktadır. Spor dolgu topuk ayakkabılar kimi zamanda keten modelleri ile karşımıza çıkar. Siyah ve beyaz en çok kullanılan dolgu topuk spor ayakkabı renklerinden biridir.

Dolgu topuk spor ayakkabılarda deri modellerde bulunmaktadır. Aynı zamanda iki renkten oluşan spor ayakkabılarda vardır. Turuncu ve krem gibi renklerin yanında kırmızı ve saks mavisi gibi renkler dolgu topuk spor ayakkabı tasarımlarında kullanılır. Spor ayakkabıların üzerinde yer alan toka detayları bu ayakkabıları daha şık gösterir. Ufak toka detayları spor ayakkabıların üzerinde bulunur.Dolgu topuk ayakkabıların yan kısımlarında bazen fermuar detaylarda yer alır. Yan kısımlarda yer alan bu detaylar ayakkabılara hareketlilik kazandırır.

2016 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Taşlı Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Taşlı Ayakkabı Modelleri, abiye Taşlı Ayakkabı Modelleri ve en güzel Taşlı Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git