Demet Akalın’dan Çok Duygusal Bir Paylaşım

Demet Akalın’dan Çok Duygusal Bir Paylaşım
5 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

Demet Akalın kızı olan Hira’nın bebeklik fotoğraflarını Instagram isimli sosyal medya platformu üzerinden paylaştı. Demet Akalın, Okan Kurt ile birlikte nikah masasına oturmuş bu evlilikten ise 2014 senesi içerisinde Hira ismini verdiği kızı dünyaya gelmiş idi.

Demet Akalın,  kızı  olan Hira’nın namaz kılar iken çekilmiş olan görüntülerini Instagram isimli sosyal medya platformundaki hesabından paylaştı. Şarkıcının ayrıca, ”Dualarınızı ve de  maşallahınızı alayım. Rabbime binlerce kez şükür olsun. Seni bize gönderdi isminin hürmetine yaşa ve Allah seni nazardan korusun” şeklindeki ifadeleri ile paylaşmış olduğu video takipçileri tarafındanda beğeni ve de yorum yağmuruna tutulmuş bir durumda.

Demet Akalın, yarın içerisinde 2 yaşına girecek olan kızının doğum gününe bir gün kala, bebeklik fotoğraflarını da Instagram isimli sosyal medya platformundan takipçileri ile paylaştı.

Demet Akalın fotoğrafın alt kısmına ise ”Kucağıma almış olduğum ilk an! Canım kızım sen iyi ki geldin yaşamıma. Beni adeta ben yaptın… Seni o kadar fazla seviyoruz ki babacığın ve de ben… Allah bize hiç bir şekilde acını göstermesin.” şeklindeki notunu da düştü.

Akalın ayrıca Hira’nın babası olan Okan Kurt’un kucağında olduğu fotoğrafı da ”Yaka iğnesi demekte idi Ebru Destan. İlk bir kaç gün içerisinde sevgilim bakmıştı. Kendisi değiştirdi hep altını. Evet birazcık babacı ancak olsun ikisi de benim nasıl olsa…” şeklindeki mesajı ile beraber paylaştı.

Bir önceki yazımız olan Can Tursan İle Hande Subaşı Boşanacak Mı? başlıklı makalemizde boşanma, can tursan ve hande subaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git