Defacto Saat Modelleri

Defacto Saat Modelleri

Defacto markası gerek kıyafetleri gerekse aksesuarları ile kadınların ilgisini çeken modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Defacto saat modelleri arasında klasik saatlerin yanı sıra; spor görünümlü saatler de mevcut.

Defacto saat türleri arasında taşlı saatler klasik çizgileriyle dikkat çekiyor. Klasik giyimi seven kadınların tercih ettiği taşlı saatlerin yanı sıra; trend saatler metal kordonlarıyla dikkat çekiyor. Deri saatler zımbalı modelleriyle spor giyimi seven kadınların kıyafetlerine uyum sağlayan modellerden oluşuyor. İç kısmı çiçekli ve etnik desenli saatler renkli kordonlarıyla rengarenk giyinmeyi seven kadınlar için oldukça ideal saat modellerinden. Defacto saat modelleri içinde yer alan saatlerden biride; kayışları süet olan saat modelleri. Kayışların üzerinde yer alan küçük zımbalar saatlere ayrı bir hava kazandırıyor. Süet kordonlu saatler genellikle bordo ve siyah renkli modellerden meydana geliyor.

Genç kadınlar için iç kısmı kalp, çiçek veya uğurböceği detaylarından oluşan saatlerde mevcut. Bu tip saatlerin içinde yer alan renkli detaylar saatleri daha da çekici kılıyor. Saatlerde rengarenk figürler ve kayışlar saatleri tüm kıyafetlerinizle kullanabilme olanağı sağlıyor. Deri kordonlu saatlerin yanı sıra; suya dayanıklı olan tamamen spor saat modelleri de mevcut. Bu saatler görünümleriyle biraz kaba dursada; kadınların spor kıyafetleriyle mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Turkuaz, kırmızı, mavi ve yeşil gibi renklere sahip olan bu saatlerle beraber spor giyim için ideal aksesuarlar seçmiş olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git