David Tutera gelinlik modelleri

David Tutera gelinlik modelleri

                Genç kızların hayallerini süsleyen gelinlik tasarımlarını ortaya koyan David Tutera alanında en iyilerden biri olan bir düğün uzmanıdır. Ortağı ile ortaya koyduğu David Tutera gelinlik modelleri ile olağanüstü başarılara imza atıyor. Modern tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyonları genç kızları adeta hayran bırakıyor. Genel olarak her vücut tipine uygun farklı tarzlarda gelinlik modelleri mevcuttur.

Kabarık gelinlik tasarımları çok ilgi görüyor

                Gelinlikte kabarık modası asla geçmeyeceğe benziyor. Masalsı bir hava yaratan kabarık David Tutera gelinlik modelleri ise genç kızların gelinliği giydikleri zaman bir prenses gibi hissetmelerini sağlıyor. Kabarık model gelinliklerde tül ve ışıltılara bolca yer veren modacı göz alıcı bir şıklığı ortaya koyuyor. Orta derecede kabarık bir görünüme sahip olup uzun bir kuyruğu olan gelinlik modelleri ile zarif bir görüntü yakalanıyor.

Her zaman ışıltılı ve zarif gelinlikler tasarlıyor

                Gelinlikte olmazsa olmazlardan biri dantel detaylarıdır. Dantel bir gelinlikte kullanıldığı zaman daima asaleti temsil etmektedir. Derin sırt dekoltelerinin bulunduğu gelinlik modellerinde ise kollarda yer alan dantel modelleri ile sıra dışı şıklık yaratıyor. Boncuk ve kristal nakışların oldukça fazla olduğu nakışlı David Tutera gelinlik modelleri görenler büyülüyor. Özellikle straplez ve balık kesim vücudu saran gelinlik modellerinde baştan aşağı kullanılan kristal işlemeleri ile gecenin ışıltısı siz olacaksınız. Gelinlik seçimi yapmadan önce mutlaka David Tutera gelinlik koleksiyonlarına göz atmalısınız.

2016 David Tutera gelinlik modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 trend gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 trend gelinlik modelleri, en 2016 trend gelinlik modelleri ve en güzel 2016 trend gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git