Dantelli Etek Modelleri - Gelinlik Modelleri

Dantelli Etek Modelleri

Dantelli Etek Modelleri
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

Dantelli Etek Modelleri

Bu senenin etek modellerini çeşitliliğiyle oldukça dikkat çekiyor. Özellikle sade eteklerden sıkılan kadınlar için eteklere hareket katan dantel detayları günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Kısa, uzun, kloş gibi çeşitli dantelli etek modelleri bulunmaktadır. Modeller kişilerin zevklerine göre değişmektedir. Her zevke uygun dantelli modeller bulunmaktadır.

Kloş etek modelleri:

Kilo almak kadınların korkulu rüyalarıdır. Yaygın olarak kilo aldıkları bölge basen bölgesidir. Bu yüzden kıyafet seçimlerinde buna uygun hareket etmek zorundadırlar. Kloş etek bu noktada basenli kadınların kurtarıcısı olmaktadır. Belin inceliğini ortaya çıkarıp aynı zamanda basenlerinizi belli etmeyecek bu modeller ile kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda kloş eteğin dantel detayıyla birleşmesi şık bir görünüm kazanmanıza sebep olacak ve yarattığı hareket sayesinde kusurlarınızı kapatabileceksiniz.

Kalem etek modelleri:

Fiziğine güvenen kadınların tercih edebileceği kalem etekler bacaklarınızın oldukça ince görünmesini sağlayacak ve sizi kusursuz gösterecektir. Dantel detayı sayesinde sizi şık bir görünüme kavuşturacak olan kalem etekler diz altı ve diz üstü boylarıyla tercihinize göre değişmektedir. Diz altı kalem dantelli etek modelleri daha çok uzun kadınların tercih ettiği ürünlerdendir. Yırtmaçlı veya yırtmaçsız görebileceğiniz bu ürünler asaletiyle kadınların favori modelleri arasında yer almaktadır. ,

Mini etek modelleri:

Çok uzun olmayan kadınların tercih edebileceği mini etekler kadınların çoğu zaman kurtarıcısı olmuştur. Bacak boyunuzu yükseltecek ve daha zarif gözükmenizi sağlayacak olan mini eteklerle oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Keten Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Keten Ceket Modelleri, açık renk Erkek Keten Ceket Modelleri ve şık Erkek Keten Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Lastikli Etek Modelleri başlıklı makalemizde armine etek modelleri, kısa etek modelleri ve kloş etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git