Damat Ceket Modelleri

Damat Ceket Modelleri

Damat ceket türleri genellikle koyu renkli ceketlerden meydana gelir. Lacivert ve siyah ceketlerin olduğu kadar yaz düğünleri için buz mavisi yada beyaz gibi ceket türleri de bulunmaktadır. Damat ceket türleri arasında yer alan popüler modellerden biridir; önü tek düğmeli olan ceket türleridir. Bu ceket tiplerinin haricinde kruvaze ceketlerde damatlar tarafından giyilen ceketler arasında yer almaktadır. Ceket türlerinde yakaları değişik renk olan ceketlerde yer almaktadır. Siyah ceketlerde genellikle yaka kısımları beyaz, lacivert ceketlerde de yaka kısımları gri olan ceket türleri de kullanılabilir.

Damat ceketlerinde önü düğmeli olan modeller de birden fazla düğme de kullanılabilir. Bu damat ceket modellerinde kullanılan renkli mendil tasarımları damatlık ceketlere hoş bir hava kazandırır. Damatların giymiş oldukları açık renk damatlık modellerinde mavi ve beyaz gibi renklerde kullanılır. Bu renkler esmer erkekler üzerinde son derece şık görünür. Beyaz gibi açık renk damatlıklar da ise pastel tonlardan oluşan mendiller kullanılır. Erkeklerin bu özel günde gelinler kadar şık olmaya hakları vardır. Bunun için dış kısmı satene benzeyen parlak kumaşlardan da kendinize damatlık ceket tasarımı belirleyebilirsiniz. Bu ceketlerde yaka kısımları yine siyah gövde kısmı parlak gri olan ceketler tercih edebilirsiniz. Beyaz bir gömlek ve siyah papyonla gri ceketiniz oldukça şık görünecektir.

2016 Damat Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git