Cristiano Lucci Gelinlik Modelleri

Cristiano Lucci Gelinlik Modelleri

                Gelinlik modelleri günümüzde oldukça fazlalaşmış ve her kesime ve zevke göre tüm çeşitler ilgi görmektedir.

Farklı zevklerin bulunması nedeniyle moda tasarımcıları bu konudaki çalışmalarını sürdürmüş ve kreasyonlarında bu zevklere göre esintilerine yer vermiştir.

Çeşitlere Ulaşmak:

Oldukça fazla moda esintilerine yer veren Crisiano Lucci gelinlik modelleri ünlü moda tasarımcılarının ellerinden çıkmaktadır. İnternetten 2016 tasarımlarına bakabilmeniz oldukça kolaydır. Saten gelinlikler bulunduğu gibi tüllerin ahengi içinde tasarıma sahip olan gelinlikler hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmanız için imkân tanımaktadır. Düğününüz görkemli bir mekân da olacaksa o zaman kabarık model fırsatlarını önünüze sunmaktadır. Daha sade bir düğün tercih ediyorsanız o zaman tasarımlar içerisinde oldukça sade vücudunuzu saran ve sizi zarif gösteren gelinlikler seçmenizde mümkündür.

Dantel Esintileri:

Son modanın şıklığının göstergesi olan dantel detayları Crisiano Lucci Gelinlik Modelleri içerisinde de şıklığın adresi haline gelmiştir. Dantel detayıyla tasarlanan zarif gelinlikler ünlü modacıların ellerinden düzgün dikişlerle çıkmakta ve şıklık konusunda bir adım öne geçmektedir. Özelliklede dantellere kol kısmında ve sırt dekoltesin de yer verilmesi vücut hatlarını ortaya çıkarmakta ve zarif görünüme ulaşma konusunda iddiasını ortaya koymaktadır.

Gelinlik konusunda artık karmaşaya düşmenize gerek kalmayacak kadar iddialı bu firma sayesinde hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Ünlü moda tasarımcılarının kreasyonlarından bu sayede yararlanmanız kaçınılmaz olacak ve düğününüzün gözdesi haline geleceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Bohem Gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Bohem Gelinlikler, sade Bohem Gelinlikler ve şık Bohem Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git