Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocukların düğünlerde giydikleri gelinlikler daha farklı modellerden meydana gelir. Küçük gelinliklerde yer alan ayrıntılar belde kalın bir kurdela detayı ile kalmaz. Bu gelinliklerde etek uçlarında fisto detayları ve kabarık etek modelleri göze çarpmaktadır. Bu eteklerin kabarık detayları genellikle tüllerden meydana gelir. En güzel çocuk gelinlik modelleri içinde; etek kısmı kat kat olan gelinlikj modelleri bulunmaktadır. Kat kat eteklere sahip olan çocuk gelinlikleri her zaman daha sevimli gözükmektedir. Bel kısmında yer alan kalın pembe kurdelalar haricinde belde yer alan büyük kurdela çiçekler çocuk gelinliklerinde sıklıkla kullanılır. Çocuk gelinliklerinde ince ve kalın askılı modellerden faydalanılır. Kimi zaman çocuk gelinliklerinde düşük yaka gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Parlak taçlarla birlikte çocuklar tıpkı bir prenses gibi görünür. Çocuk gelinliklerinde tek askılı gelinlik modelleri de yer almaktadır. Bu gelinliklerin askılarında yer alan fırfır detaylar omuzları daha hoş gösterir. Çocukların zevklerine uygun olan bu gelinliklerde inci yada parlak taşlardan da faydalanılır.

Çocuk gelinliklerinde bazı modeller sade kesim ve detaylardan meydana gelir. Alt kısımda yer alan tüllerin üzerinde hiç bir detay yer almaz. Askıları kalın askılı olan bu gelinliklerde dikkat taç kısmında ve saç bölgesindedir. Daha küçük kız çocukları için daha ayrıntılı gelinlik modelleri kullanılmaktadır. Popüler çocuk gelinlikleri içinde yer alan gelinlikler arasında; renkli gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Pembe, lila ve mor gibi renkler çocuk gelinliklerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

2016 Çocuk Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan M yaka gelinlik modelleri 2016 başlıklı makalemizde en güzel M yaka gelinlik modelleri 2016, M yaka gelinlik modelleri 2016 ve ünlü M yaka gelinlik modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git