Çocuk Ceket Modelleri

Çocuk Ceket Modelleri

Çocuk ceketleri erkeklerde ve kızlarda farklı modelleriyle karşımıza çıkar. Erkeklerde çizgili ceket modelleri daha sık kullanılırken kızlarda desenli ve çiçekli ceket modelleri kullanılır. Kız çocuklarında ceket modelleri arasında fiyonklu ayrıntılarda yer alır. Ceketlerin arka kısmında fiyonk detaylar bulunur. Aynı zamanda ceketlerde kelebek ve puantiye gibi ayrıntılarda bulunmaktadır. Erkek çocuk ceketlerinde ise kullanılab modeller genelde çizgili ve tek renkten oluşur. Ceketlerde yer alan küçük cepler ve armalar çocuk cekerlerini daha hoş gösterir. Ceket renklerinde erkek çocuk modellerinde fitilli ceketlerde bulunmaktadır. Fitilli ceketlerde kahverengi ve mavi gibi renkler kullanılır. Çocuk ceket modelleri arasında pastel renk tonlarının bulunduğu kız çocuk ceketleride bulunmaktadır.

Bu ceketler daha çok pembe yada açık mavi gibi renk tonlarından meydana gelir. Çocuk ceketlerinde aynı zamanda düğme detaylarının farklı olduğu ceketlerde yer almaktadır. Bu ceketlerde hayvan figürlerinden oluşan düğmeler renkli detaylarıyla göz doldurur. Düğme modellerinde aynı zamanda pastel renkli düğmelerde kullanılır. Çocuk ceket modellerinde erkeklerde daha uzun kızlarda ise biraz daha kısadır. Kız çocuklarının giymiş oldukları ceketlerde kollarda fırfır detaylarda bulunmaktadır. Pembe ceketlerde yer alan fırfır detaylar ceketlerin daha sevimli görünmesini sağlar. Ayrıca yaka kısmında taşlı yada baskı detaylı olan ceket türleri de bulunmaktadır. Bu ceketlerin gövde kısımlarında da değişik tarz baskılar yer almaktadır.

2016 Çocuk Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git