Cobalt gömlek modelleri

Cobalt gömlek modelleri

1998 yılından beri kaliteli ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmiş olan marka özellikle de gömlekleri için oldukça iddialıdır. Cobalt gömlek modelleri bu nedenle erkeklerin en gözde gömlekleridir.

Beden Tabloları: Gömlek seçiminde doğru beden seçimi oldukça önemlidir. Çok dar bir gömlek hareket zorluğu ve görünüm açısından kötü bir duruş yaratacaktır. Bununla birlikte büyük bir gömlek de emanet bir görüntü yaratacaktır. Cobalt gömlek modelleri için S bedenden başlayarak XXL’e kadar tüm bedenler yer almakta ve size en uygun bedeni almak için farklı renk seçenekleri arasından tercih yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Yaka ve Kol Detayları: Cobalt gömleklerde özellikle yaka ve kol ağızlarının farklı renkte olması oldukça farklı ve estetik bir görünüm yaratmaktadır. Beyaz bir gömlek düşünelim. Yaka ve kol ağızlarında lacivert tonlarında bir renk kullanılmasıyla oldukça modern bir hava yaratılmakta ve diğer gömleklerden ilk bakışta ayrılmaktadır. Bununla birlikte kullanılan bu renk ayrımı düğme şeritlerinde de göze çarpmaktadır.

Ekoseli ve Yamalı Gömlekler: Cobalt gömleklerde en çok kullanılan bir başka modelde ekoseli ve yamalı gömleklerdir. Bununla birlikte çizgili modellerde büyük ilgi görmektedir. Erkeklerin özel davetler için en sık tercih ettiği saten gömleklerde ekoseli ve yamalı gömlekler kadar ilgi çekmektedir.

Günlük kullanım için oldukça uygun olan farklı renklerdeki kareli gömlekler daha spor bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca bazı gömleklerde çıpa deseninin yer verildiği armalarda görülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bluz gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bluz gömlek modelleri, en güzel Bluz gömlek modelleri ve şık Bluz gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git