Çizgili Kazak Modelleri

Çizgili Kazak Modelleri

Çizgili kazaklar kadınların her sezonda tercih ettikleri kazak modelleri içindedir. Çizgili kazak modelleri daha çok enine çizgili kazaklardan meydana gelir. Boyuna çizgili kazaklar her ne kadar daha ince gösterse de kazaklarda enine çizgiler tercih edilmektedir.

Çizgili kazaklarda renkler zıt renklerden meydana gelir. Mor bir kazağın üzerinde yer alan pembe çizgiler kazağın daha hoş görünmesini sağlar. Çizgili kazak türleri daha çok V yaka kazak türlerinden meydana gelir. Bisiklet yaka kazak türlerinde de çizgili şekillerden faydalanılır. Salaş kazaklarda çizgili kazak modeli tercih etmek istiyorsanız daha ince çizgilere sahip olan kazakları tercih etmelisiniz. Kalın çizgilerin sizi daha kilolu göstereceğini aklınızdan çıkarmayın. Belde biten kazak modellerinde kalın çizgilerden yardım alarak şık hale gelebilirsiniz. Genellikle pembe rengin üzerine sarı çizgiler tercih edilirken; kahverengi kazakların üzerine ise zıt rengi olan mavi tercih edilir. Çizgili kazak modellerinde renklerin zıt olmasına her zaman özen göstermelisiniz. Çizgili kazak türleri balıkçı yaka kazaklarda da kullanılır. Boyun kısmı tek renk olan boğazlı kazaklarda beden kısmında enine çizgiler görülür. Beyaz rengin üzerine ince siyah çizgiler oldukça uyumlu bir model ortaya çıkmasını sağlar.

Çizgili kazaklarda model farklılığına rastlanabilir. Omzu düşük kayık yaka kazaklarda da çizgiler uyum içinde kullanılabilir. Çizgili kazağınızın zıt renklerden oluşmasına özen gösterirseniz her zaman daha şık görünebilirsiniz.

Çizgili Kazak Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bayan Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bayan Kazak Modelleri, en güzel Bayan Kazak Modelleri ve şık Bayan Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git