Çılgın Gelinlik Modelleri

Çılgın Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin düz ve tek düze görüntüsünden sıkılan kadınların tercih ettikleri çılgın gelinlikler her zaman dikkat çekici özellikleri ile göz doldururlar. Gelikte beyaz renk yerine siyah renk kullanılması gelinlik tasarımlarında çılgın bir görüntü elde etmek için kullanılan bir detaydır. Çılgın gelinlik türleri içinde etek kısmının tüylerle kaplı olduğu gelinlik modelleri de kullanılmaktadır. Bu gelinlikler tamamen kısa etek boyundan meydana gelir ve tüylerle kaplanır. Gelinliklerde çılgın modeller arayanlar için bir diğer modelde; asimetrik etek kesimlerinden oluşan gelinliklerdir. Ön tarafı kısa arka tarafı uzun olan bu gelinlikler çılgın gelinlik isteyen kadınlar için uygundur. Çılgın gelinliklerde kimi zaman bele takılan kırmızı kuşak siyah olarak kullanılır. Kırmızı kurdelanın bir anlamı vardır fakat siyah kurdela tamamen çılgınlık yaratmak için kullanılır. Sıra dışı bu gelinliklerin etek kısımları kimi zaman balonlarla hareketlendirilmiştir. Küçük beyaz balonlar şişirilerek gelinliğin eteklerine uyarlanır. Sıra dışı gelinlik arayan bayanlar için oldukça farklı bir modeldir.

Gelinliğinizin sade olmasını istemiyorsanız ve biraz da cesur bir kişiliğe sahipseniz çılgın gelinlik modellerinden birini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bu gelinlik türleri içinde; şapkası ile dikkat çeken gelinliklerde yer almaktadır. En çılgın gelinlik modelleri arasında; siyah beyaz iki renkli olan gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Etek kısmı siyah üst kısmı beyaz olan bu gelinlikle hem davetlileri şaşırtacak hemde seneler boyu yapılan düğünlerden sıyrılarak adınızı unutulmaz bir geceye yazdırmış olacaksınız.

2016 Çılgın Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tarlatansız Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Tarlatansız Gelinlik Modelleri, askılı Tarlatansız Gelinlik Modelleri ve sade Tarlatansız Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git