Carolina Herrera gelinlik modelleri 2016

Carolina Herrera gelinlik modelleri 2016

Gelinlik dendiğinde şık ve zarif tasarımlarıyla akla gelen Carolina Herrera gelinlik modelleri 2016 yılında da birçok muhteşem tasarıma imza atmış durumda. En çok göze çarpan gelinlik tasarımlarına bakmak gerekirse:

Model “Manon”

Floral dantel işlemeli bu tasarımda kalp şeklindeki straplez yaka, yine floral işlemeli transparan bir kumaşla iki omuz üzerinden de bağlanıyor. Göğüs bölümündeki V dekolte ile seksi bir görünüm sağlayan tasarım; sırt kısmında kuyruk sokumunun üç parmak üzeri itibariyle başlayan transparan floral işlemeli kumaşla hoş ve küçük bir V dekolteyi birleştiriyor. Gelinliğin tamamına hâkim dar kesimler, eteğin uç kısımlarına doğru genişleyerek uçuşan bir görüntü oluşturuyor. Yine işlemeli bir duvak ve açık bırakılmış saçlarla kombini sayesinde zarif bir görüntü elde edebileceğini model, ayakkabının görünmesine izin vermeyecek kadar uzun yapıda.

Model “Mia”

İki parçadan oluşan bu gelinlikte, inanılması güç olsa da daha spor bir görünüm yakalanıyor. Üst kısımda kullanılan ve göbeği açıkta bırakan askılı yapının arka kısmı sporcu atletlerine benzer bir şekilde tasarlanmış. Yine üst kısımda görülebilecek işlemeler fazla abartılmamış ve gelinliği demode olmaktan da çıkarmış. Etek kısmında ise kabarık prenses etek modelini tercih eden modacı, sadeliği bu kısımda da devam ettirmiş. İşlemelerin ise gelinlik üzerine geçirilmiş transparan kumaş altında, ana yapı üzerinde görüldüğü göze çarparken; yavruağzı gül ve fıstık yeşili yaprakların birleşimi kullanılmış. Böylelikle hem spor, hem de doğal bir görünüm amaçlanan Carolina Herrera işlemeli gelinlik modellerinden biri haline gelen gelinlik, açık hava düğünleri içinde yerinde bir tercih olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2016 BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri, en güzel BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri ve yeni BUSS MONIOUE LHUILLIER gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git