Cansu Taşkın Ronaldo İle Alakalı İtirafta Bulundu

Cansu Taşkın Ronaldo İle Alakalı İtirafta Bulundu
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 71 kez okundu.

Sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflar ile üne kavuşan Cansu Taşkın, geçtiğimiz aylar içerisinde Cristiano Ronaldo’nun Instagram hesabı üzerinden kendisine atmış olduğu mesaj ile magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş idi. Cansu Taşkın, daha sonrasında Habertürk’ten Aytekin Teker’e Ronaldo ile alakalı olarak olay yaratan bir takım açıklamalar gerçekleştirdi

Ronaldo konusuna gelirsek, çok fazla konuşuldu işin aslı tam olarak nedir?

Özel yaşamımı çok fazla konuşmak istemiyorum aslında ancak benim ile alakalı olarak çıkmış olan haberlerin hepsi doğru. O kadar çok telefon geldi ama konu ile alakalı ancak ilk defa size konuşuyorum. Ben Ronaldo’nun bana atmış olduğu mesajı tam tamına 3 gün sonrasında anca gördüm. Mesajı geldikten sonra hemen görmediğim için fotoğrafımın altına da girip yorum yapmış. Her gönderilmiş olan mesaja bakamıyorum normal bir şekilde. Zaten bu yorum olayı yaşandıktan yaklaşık olarak 1 hafta sonrasında da Instagram hesabım hacklendi. Yaşanmış olan bu olay aslında o şekilde ortaya çıkmış oldu. Ayrıca biz Ronaldo ile çok uzun bir zamandır Whatsapp isimli mesajlaşma uygulaması üzerinden de sürekli olarak yazışıyoruz.

İspanya içerisinde sizin buluşma gerçekleştirmiş olduğunuz haberi doğru mu peki?
Bu konu ile alakalı olarak herhangi bir şey söylemeyi istemiyorum açıkçası. Ancak öteki demiş olduklarım tamamı ile doğru. Sürekli olarak görüşmeye devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Nikah Masasında Çok İlginç Bir Cevap başlıklı makalemizde duygu kaya kumarki, ismail hacıoğlu ve vildan atasever hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git