Can Tursan İle Hande Subaşı Boşanacak Mı?

Can Tursan İle Hande Subaşı Boşanacak Mı?
5 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

2012 senesi içerisinde hayatlarını birleştirmiş olan Hande Subaşı ve de Can Tursan’ın evliliğinde tehlike çanları da çalmaya başladı. Çifte yakın olan çevreler, 2005 senesinin Miss Turkey birincisi Hande Subaşı ve de işadamı eşinin arasında iplerin bir zamandır gergin durumda olduğunu söylüyor.

Son dönem içerisinde çok sık bir şekilde tartıştıkları, bu tartışmalara ise kimi zaman arkadaşlarının da tanık olduğu konuşulmakta olan çiftin bütün çabalarına karşın aralarındaki problemleri çözememiş oldukları, bu sebep ile de boşanma kararı almış oldukları iddialar arasında yer alıyor. Davayı Subaşı’nın açacak olduğu, mahkemeye ise ”şiddetli geçimsizliği” gerekçe  olarak gösterecek olduğu ileri sürüldü.

Ünlü olan oyuncu, birkaç sene önce vermiş olduğu röportajda ise ”evlilik ve de aşk” hakkında şu ifadelere yer vermiş idi: ”Evlilik aşkı öldürmekte gibi belli olan kavramlar yok. Ancak kendi yaşadıklarım ve de hissettiğimden yola çıkar isek, devamlı olarak beraber olunca bazı şeyler zamanla alışkanlığa dönmekte. Bu yalnızca aşk içinde değil, gittiğiniz bir mekan içerisinde de o şekilde. Artık devamlı olarak gittiğiniz için eski heyecanı da kalmıyor ancak orada olmayı yine de seviyorsunuz. Üç-beş gün boyunca o tekdüzelikten uzak kalmış olsanız, o kıpırtılar tekrardan alevlenmeye başlıyor. Komple aşkın bitmiş olduğunu da hiç bir şekilde söyleyemem ancak bir duraklama dönemine girmiş oluyor.” Bu sözleri ise gündemde uzun bir süre yer almıştı.

Bir önceki yazımız olan Selin Ortaçlı Hamileyken 16 Kilo Aldım Dedi başlıklı makalemizde ınstagram, şahan gökbakar ve selin ortaçlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git