Bone Modelleri

Bone Modelleri

Tesettür giyimin en önemli ve tamamlayıcı parçalarından olan eşarplar, elbette ki bone modellerine ihtiyaç duyuyorlar. Topuz oluşturmak ve daha kolay eşarp bağlarını gerçekleştirmek isteyen bayanlar, birbirinden farklı dikişsiz ve pratik bağlamalı olan ürünlerden tercih edebilirler.

Penye bağlamalı boneler

Bağlaması kolay olan ve kumaş türü penye olan modeller, günümüzde bayanların tercihlerindendir. Elbette ki viskon kumaş ve likralı kumaşlardan da bone tercihlerinizi yapabilirsiniz. % 100 viskon olabileceği gibi, % 95 viskon % 5 likra olarak da seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Topuzlu boneler

Saçları uzun olan ve topuz yapmak isteyen bayanların seçtiği bone modelleri kapsamında bulunuyor. Bağlaması kolay olduğu gibi, pratik çeşitleri de bulunuyor. Pratik seçenekler ise, bağlamaya tutturmaya gerek kalmayan, likralı modellerdir. Direkt olarak başınıza geçirerek kullanımı sizlere sunacaktır.

Dış boneler

Eşarp içi bonelerin yanı sıra, moda tasarımcıları tarafından tasarlanmış olan dış bonelere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Farklı dizayn seçenekleri ile her zevke uygun model bulabilmek mümkündür. Her üründe olduğu gibi, yine bu ürünlerde de, zengin bir renk paleti vardır. Yani genel olarak tüm bayanların ilgilendiği renk tonlarına ulaşabilmek kolay olacaktır.

Kumaş seçenekleri de farklı olabildiği gibi, genel olarak saten ürünlerden destek alabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, % 95 viskon % 5 likralı olarak da seçimleri yine yapabilmeniz mümkündür. Aldığınız üründe kullanılan kimyasal ve boyaların, kanserojen taşımadığından emin olmanız, sağlıklı bir kullanımı size sunacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git