Bone Çeşitleri

Bone Çeşitleri

Günümüzde her ihtiyaca göre, farklı dizayn ürünler, ünlü yerli ve yabancı tasarımcılarının koleksiyonlarında bulunuyor. Her yıl farklı koleksiyonlar içerisinde sunulan pek çok farklı ürün içerisinde, elbette ki, bone çeşitleri de yer alıyor. Bone ürünleri, tesettür ve normal bone olmak üzere ikiye ayrılabilir.

Tesettür boneler ve çeşitleri

Tesettür boneler, iç ve dış bone olarak ikiye ayrılabilir öyle değil mi? İç boneler içerisinde yer alan topuzlu boneler, genel olarak bayanların tercihlerindendir. Kısa saçlara sahip olanlar ise, standart bone seçeneklerinden ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Topuzlu boneler

Topuzlu boneler, saçlarınızı topuz yaptığınızda, eşarp için iyi bir görünüm sağlayacaktır. Yine kendi içerisinde, önü dikişsiz ve bağlamalı olduğu gibi, pratik bone olarak da sınıflara ayrılması mümkündür. Kumaş seçeneği ile de farklı seçeneklere sahip olduğu gibi, saten, twill, penye gibi alternatifler eşlik edebilir.

Diğer bone seçenekleri

Yaz günlerinde kullanılacak tesettür mayo modelleri için de bone çeşitleri bulabilirsiniz. Hem saçlarınızı destekleyecek hem de eşarbınızın açılması durumunda, sizlere yardımcı olacak. Bu boneler de yine pratik ya da arkadan bağlamalı olarak çeşitlere sahiptir.

Renk seçenekleri

Her üründe olduğu gibi, yine boneler için de, sarı, lacivert, kırmızı, siyah ya da lila gibi renk seçenekleri mevcuttur. Eşarbınız ya da mayonuza uygun olarak bone renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ünlü koleksiyonlar ve tesettür öncüsü markalar tarafından tercihlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bone Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bone Modelleri, kışlık Bone Modelleri ve yazlık Bone Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git