Bol Kazak Modelleri

Bol Kazak Modelleri

Bol kazaklar salaş giyim seven kadınlar için ideal modellerdendir. Salaş kazaklar geniş kesimleriyle dikkat çekerler. Dar kıyafetlerle birlikte kombinleyerek şık bir stile bürünebilirsiniz. Bol kazak modelleri içinde yarasa kol olan kazak modelleri ilk sırada yer alır.

Bol kazak türleri kimi zaman beldebiten modellerde kullanılır. Bu kazakların içine gömlek giyerek kombin yapabilirsiniz. Krem rengi, haki, kırmızı, toz pembe ve yeşil gibi bol kazak modelleri en çok tercih edilen bol kazak türlerinden. Basenleri kapatan hatta düz üzerinde biten bol kazak modelleri de bulunmaktadır. Dizlere dek uzanan bu kazaklar uzun çizmelerle birlikte kombinlenerek farklı bir stil elde edilir. Bol kazak türlerinin kol kısımları kimi zaman dar kimi zaman ise boldur. Bu nedenle gövde kısmında bol bir form tercih edilir. Vücudunuza yapışmayan ve sizi rahat ettiren bol kazaklar, kimi zaman ise taytlarla birlikte giyilmektedir. Kimi bol kazak türleri ise boyun kısmı salaş olan boğazlı kazak modellerinden meydana gelir. Boyun kısmında da salaş görüntülere rastlanır. Sizi her bakımdan rahat ettiren bu kazaklar mini eteklerle birliktede giyilmektedir.

Kimi bol kazak modelleri ise; kayık yaka modellerden oluşur. Kayık yaka bol kazağınızın bir omzunu düşürerek farklı bir stilde giyebilirsiniz. Delikli olan bol kazak türleri de farklı bir modeldir. Üzerinize bir panço giyerek delikli bol kazağınızı rahat parçalarla bir arada giyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bayan Kazak Modelleri, en güzel Bayan Kazak Modelleri ve şık Bayan Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git