Bohem Gelinlikler

Bohem Gelinlikler

Bayanlarımız için, gelinlik seçimleri oldukça önemli olurken, yine son yıllarda bohem gelinlikler oldukça revaçta. Farklı tasarıma sahip olan yeni sezon bohem modeller, bayanların tercihleri arasında yer alırken, pek çok farklı ünlü moda tasarımcısı en iyi tasarımlarını ortaya koyuyor.

Şık gelinlikler

Artık standarttan uzak bir düğün gerçekleştirmenin tam zamanı diyorsanız, kır, sahil ya da doğa ile iç içe olan bir düğün için, birbirinden şık bohem modeller sizlerin tercihlerinden olabilir.

Genel olarak çok kabarık olmayan bu tarz gelinlikler, salaş kesimi ile rahat hareketi sizlere sağlayabilir. Günümüzde aslında çok fazla tercih edilmese de, düğün günü, standarttan uzak bir gelinlik ile boy göstermek isteyen gelinlerimizin tercihlerinden olmuştur.

Abartıyı sevmeyen gelinler için iyi bir seçim olurken, rahatlığına her zaman düşkün bayanların da tercihlerinden olabilecektir. Biraz daha şıklık kazandırmak ve sadelikten biraz daha uzak kalmak istiyorsanız, fransız dantelleri ile süslenmiş modellerden de destek alabilirsiniz.

Rengârenk gelinlikler

Bir kır düğününde, bembeyaz bir gelinlik elbette ki pekte sıcak bakılanlardan olmayacaktır. Mevsime uygun olan çiçek taçları ile gelinliklerinizi renklendirebilmeniz mümkündür. Salaş şekilde örülmüş saçlar ve hafif bir makyaj ile birlikte, en güzel çiçek taçları ile gelinliklerinizi renklendirerek, oldukça şık bohem gelinlikler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Vintage gelinlikler oldukça revaçta iken, geçtiğimiz zaman da Beren Saat’in de tercihlerinden olduğunu siz moda takip eden bireyler daha iyi bilecektir.

Bir önceki yazımız olan Bohem Düğün Konsepti Sevenlere Harika Fikirler başlıklı makalemizde Bohem Düğün Konsepti Sevenlere Harika Fikirler ve Bohem Düğün Konsepti Sevenlere Harika Fikirler öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git