Boğazlı Kazak Modelleri

Boğazlı Kazak Modelleri

Boğazlı kazaklar kış mevsiminde tercih edilen kazak modellerinden biridir. Günlük hayatta sıklıkla giyilen boğazlı kazaklar balıkçı yaka olarakda adlandırılır. Boğazlı kazak modelleri dar kesim kazaklardır. Renkli şekilleri ve farklı desenleriyle her kıyafetle uyum sağlar.

Boğazlı kazak türleri içinde boğaz kısmı dökümlü olan kazak modelleri de yer alır. Dökümlü olan kazaklar boyun kısmını sıkmayan rahat tipte kazaklardır. Boğazlı kazak türleri arasında bel kısmı kısa olan kazaklarda bulunur. Bu kazakları yüksek bel pantolonlarla birlikte giyebilirsiniz. Maxi eteklerlede uyum sağlayan boğazlı kazak modellerinin kimi zaman etek kısımları uzundur. Pantolon içine sokularak giyilen bu kazakların üzerine kürklü yelekler giyerek kullanabilirsiniz.

Boğazlı kazak türleri arasında örgü kazaklarda bulunur. Üzerinde yer alan çeşitli örgü tipleri ile sizi kışa hazırlayan bu kazaklar kimi zaman delikli modellerden meydana gelir. Delikli boğazlı kazaklar son derece farklı modelleriyle değişik renk seçenekleri sunar. Tamamen düz olan boğazlı kazak modelleri renkli pantolonlarla bir arada giyilebilir. Yün boğazlı kazaklar kadınları kış mevsiminde sıcacık tutan ürünlerin başında gelir. Yünlü boğazlı kazağınızla beraber kış mevsimini daha şık geçirebilirsiniz.

Boğazlı kazak tiplerinin çizgili modelleri de vardır. İnce ve enine çizgiler kazakların daha hareketli görünmesini sağlar. Siyah üzerine beyaz ince çizgili boğazlı kazaklar sizin için farklı bir alternatif olabilir. Gri üzerine siyah çizgili olan kazaklarla beraber siyah pantolonlarınızı komibnleyebilirsiniz.

Boğazlı Kazak Modelleri

Bir önceki yazımız olan Bayan Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bayan Kazak Modelleri, en güzel Bayan Kazak Modelleri ve şık Bayan Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git