Bluz gömlek modelleri

Bluz gömlek modelleri

                Bugün bluz gömlek modellerine baktığımızda çok fazla modelin var olduğunu görüyoruz. Bu yazımızda sizlere bahsi geçen ürünün modellerinden –iki kategoriye ayırıp özelliklerini belirterek- bahsedeceğiz.

Düz Bluz Gömlekler

                Öncelikle düz bluz gömleklerden bahsedeceğiz. Bu modellerde ürünün üzerinde detaylandırmalar, gösterişli aksesuarlar pek bulunmaz. Fakat oldukça fazla renk seçeneğine sahiptir. Bugün satın almak istediğinizde sizlere füme, siyah, mavi, kırmızı, lacivert, sarı, fuşya, pembe ve daha onlarca renk alternatifi sunulacaktır. Düz bluz gömlekleri yaka tipine göre de ayırmamız mümkün. Bebe, oyuk, kayık ve havuz yaka seçeneklerine sahipsiniz. Kol uzunluğu olarak ise kısa, uzun ve truvakar kol olmak üzere üç farklı model sizlerin beğenisine sunulacaktır.

Detaylı Bluz Gömlekler

                Detaylı bluz gömlekler, düz modellere nazaran biraz daha gösterişli ve şatafatlı. Detaylı bluza geçmeden önce belirtmeliyiz ki düz modelde bulunan kol uzunluğu (3 farklı model), yaka tipi (4 farklı model) ve renk alternatifi gibi özellikler, detaylı bluz gömlekler için de aynı şekilde geçerlidir. Şimdi gelelim detaylı bluzun bünyesinde barındırdığı farklılıklara.

Gösteriş ve Zarafet

                Detaylı bluz gömlek modellerinde çok sık rastlayacağımız detaylar vardır. Bunlar dantel, püskül, bağcık, baskı, cep, fermuar, zımba, pul işleme detayı olarak sıralayabiliriz. Bu detaylar ürünün gösterişli olmasını sağlar. Dolayısı ile giyen hanımefendinin zarif ve şık durmasına yardımcı olurlar. Peki, sizin detayınız hangisi olmalı?

Bir önceki yazımız olan Avva gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Avva gömlek modelleri, en güzel Avva gömlek modelleri ve şık Avva gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git