Beyaz Gömlek Modelleri

Beyaz Gömlek Modelleri

Beyaz gömlek kadınların zarif olmak istedikleri zaman giydikleri gömlek modelleri arasında yer almaktadır. Şifon beyaz gömlek modelleri siyah pantolon yada kalem eteklerle birlikte giyilen estetik görünümlü gömlek modellerinden biridir. Beyaz salaş gömlekler ise kot pantolonların üzerine giyilen oldukça iddialı gömlekler arasında yer almaktadır. Beyaz saten gömlekler özel günlerde etek veya pantolonla kombin yapılabilir. Beyaz gömlekler arasında karpuz kol pileli gömleklerde bulunur. Bu modellerde genellikle siyah renk parçalarla bir arada kullanılır.

En sık kullanılan beyaz gömlek modellerinden biride beyaz gömlek üzerine renkli desenli olan gömleklerdir. Gömleğin içinde yer alan renkle pantolon kombini yapılabilir. Beyaz gömleklerde dantel detaylarda yer alır.. Kol manşetlerinde yada gövde kısmında dantel detaylara rastlanır. Beyaz gömlek modellerinde beli dar kesim oturtmalı modeller özellikle zayıf bayanlarda son derece hoş görünür. Beyaz gömleklerde peplum detaylı olan gömleklerde bulunmaktadır. Bel kısmı dar altı geniş olan bu gömlekler dar kaleme eteklerle birlikte giyilir. Kısa kollu beyaz gömleklerde cepli tasarımlar bulunmaktadır. Spor giyinmek istediğiniz zaman bu gömleklerden yararlanabilirsiniz. Beyaz gömleklerde yer alan bebe yaka gömleklerin genellikle bel kısımlarında ince kemerler bulunur. Ön kısmı düğmelerin olduğu yerden aşağı doğru uzanan kısımda fırfır detaylara sahip olan gömleklerde yer almaktadır. Beyaz gömleklerde arkası bağcıklı olan türlerde kadınlar tarafından sıklıkla giyilen modellerdendir.

2016 Beyaz Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git