Beyaz gelin korsesi

Beyaz gelin korsesi

Son yıllarda en yeni kreasyonlar ile açıklanan gelin korseleri, yine bu yılda birbirinden farklı kesim detayı ve askı seçeneği ile bayanlara hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerin tercih etmek istediği beyaz gelin korsesi, genel olarak tesettür gelinlikler içerisinde askılı modelleri ön plana çıkıyor. Tabi ki omzu açık ve straplez yaka kesimlerine destek veren korseler de askısı olmayan tasarımlara sahip şekilde destek oluyor.

Askılı beyaz korse

Omuzları kapalı bir gelinlik modeli için tercih edilebilecek beyaz gelin korseleri, askılı olarak tercih edilirse eğer, daha rahat bir kullanıma olanak sağlayacaktır. Karnınızı, bacaklarınızı ve poponuzu desteklerken, sıkılaştırıcı bir özelliğe sahip olacaktır. Elbette ki göğüs ölçülerinden de memnun olmayan bayanların bu sıktırma özellikli korselere ihtiyaç duyması gayet normal.

Tek parça

                Elbette ki korse olarak tercih etmek istediğiniz parçalar olabilir. Alt ya da üst parçayı tek olarak tercih etmek istiyorsanız, yine beyaz korseler sizlere yardımcı olacaktır. Dantel detaylar ile süslenmiş olan alt korse, gelin adaylarına bir hayli destek olanlardan. Tabi ki alt ve üst olmak üzere, zıbın tasarımı ile gayet kolay ve rahat bir kullanımı da sizlere sunuyor.

Göğüs destekli

Eğer ki göğüs ölçülerinizden memnun değilseniz, gelin korsesi seçimlerinizde göğüsleri destekleyen olan tasarımlara göz atabilirsiniz. Vücut ölçülerinize uygun olarak seçilmesi, kurtarıcı bir etkiye sahip olabilir. Böylelikle moda tasarımcılarının en yeni kreasyonlarından ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Beyaz gelin korsesi

Bir önceki yazımız olan Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri, jartiyerli Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri ve kışkırtıcı Gelinlik İç Çamaşırı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git