Beyaz ceket modelleri

Beyaz ceket modelleri

Ceketler, hem bay hem de bayanların her zaman kurtarıcısı konumundadır. Pek çok farklı renk seçeneği olduğu gibi, beyaz ceket modelleri yine son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden.

Moda tasarımcılarının yine 2016 sonbahar-kış sezonuna uygun olarak açıkladığı kreasyonlar arasında bulunan beyaz ceketler, farklı yaka seçeneği ve kesim detayı ile kullanışlılığı ön plana çıkartırken, en kolay kombinelerinizi ortaya koyabilmenizde sizlere yardımcı oluyor.

Kısa ceket modelleri

Bayanların farklı bir tarzı ortaya koyabilmek için tercih ettiklerinden birisi de kısa ceketlerdir. Kısa ceketler, tek bir düğme kullanılarak detaylandırılırken, yakalarında kullanılan farklı aksesuarlar ve düğmeler ile de şıklık kazanabilmektedir.  Omuzları vatkalı ya da vatkasız seçenekleri olurken, keten, kumaş gibi pek çok farklı modeli de göz atılabilecekler arasında.

Uzun ceketler

Yine tabi ki bayanlar tarafından tercih edilen beyaz ceket modellerinden birisi de uzun ceketlerdir. Genel olarak kış aylarında tercih edilse de, tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın yaz aylarında da ince kumaşlardan üretilen uzun ceketlerden tercih ettiği bilinmektedir. Yine bu modeller de kemer detayları ön planda olurken, kollarında kullanılan düğmeler ve zincirler şıklığınızı ön plana çıkartıyor.

Dar kesim ceketler

Her zaman slim fit modeller erkeklerin ilgisini çekmiştir. Yine 2016 sezonunda dar kesim ürünler ilgi çekmeye devam ediyor. Ön bölgesinde mendil cebi bulunurken, yan taraflarında da cepler bulundurulurken, cep detaylarında da farklı renk üstlükler kendini gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Yakasız Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yakasız Ceket Modelleri, şık Yakasız Ceket Modelleri ve trend Yakasız Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git