Beren Saat gelinlik

Beren Saat gelinlik

2014 yılında Kenan Doğulu ile evlendiği bilinen Beren Saat gelinlik modeli ile pek çok izleyicinin ilgisini çekmişti. Düğün töreninde beyazlar içerisinde bürünmüş bir şekilde sade, şık ve modern bir gelinlik üzerinde taşımıştı. Kısaca gelinlik detaylarına yer verecek olursak;

Straplez bir model

Yapılan araştırmalara göre, Beren Saat’in straplez bir model tercih ettiği biliniyor. Kalp yaka kesimi ile şıklık sunan bu model, bel bölgesine kadar devam eden işlemeli kumaşlardan tasarlanmıştır. Elbette ki eteklerinde de tül kumaşlar kullanılarak, mükemmel bir tasarım olarak üzerinde taşınmasına sunulmuş olduğu da biliniyor.

Mira Zwillinger tasarımı

                Bahsettiğimiz Beren Saat gelinliği, Zwillinger tasarımı olmasının yanı sıra, tek omuz askısı çıkartılarak straplez bir modele dönüştürülmüştür. Orijinal hali ise tek askılı olarak sunulmuştu.

Transparan kapama

Göğüs dekoltesinin yanı sıra, göğüsten itibaren bele kadar transparan ve dantel süslemeler kendini göstermektedir. Etek detayları ile tül kumaşlar ile kabartılarak, balık kesime biraz daha uzak olsa da, hoş bir görünüm olarak üstünde taşınabilmiştir.

Sade makyaj uyumu

Sizlere bahsedilen Beren Saat gelinlik tasarımı, taş detaylara yer verilmediğinden dolayı gayet şık bir tasarımdı. Elbette ki bu durumda sade bir makyaj uygulaması gerçekleştirilmesi gerekiyordu. Tabi ki inci kolyeler ve aksesuarlar bu gelinlik ile güzel bir kombin oluştururken, sizlerin de tercihleri arasında olabilir. Moda evlerinden bu gibi pek çok dizayna en ünlü moda tasarımcıları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde 2016 Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları, en güzel Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları ve şık Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git