Bebek Mont Modelleri

Bebek Mont Modelleri

Bebek montları genellikle canlı ve pastel renklerden oluşan mont modelleriyle karşımızda. Bebek mont modelleri arasında kız bebekleri için ayrı, erkek bebekler için ayrı tipte mont türleri tasarlanıyor.

Kız bebeklerinde pembe rengi ağırlıklı olarak kullanılırken; erkek bebeklerde ise; mavi, krem rengi, kahverengi ve koyu gri gibi renkler kullanılıyor. Kız bebeklerin montlarında yer alan ayrıntılar daha sevimli görünmelerini sağlıyor. Özelliklede düğme kısımları üzerinde yer alan fiyonk detaylar bebekler için oldukça ideal figürlerden. Kız bebeklerin montları aynı zamanda çiçekli desenlerden de meydana geliyor. Açık pembe montun üzerine uyarlanan koyu pembe çiçekler mont modellerinin kendini daha sevimli göstermesini sağlıyor. Erkek bebek montlarda ise kapişonlu modeller tercih ediliyor. Tüylü kapişonlu mont modelleri erkek çocukların sopuktan korunmalarını kolaylaştırıyor. Bebek mont modelleri içinde; şişme montlar ilk sırada yer alıyor. Oldukça kalın dokulu halde olan şişme montlar bebeklerin soğuktan korunmalarını kolaylaştırıyor.

Belden kuşaklı olan mont modelleri kız bebek montları içinde fazlasıyla kullanılıyor. Alt kısmı hafif şekilde geniş olan montlarda bel kısmında kuşak kullanılarak modelin daha fazla ön plana çıkması sağlanıyor. Renklerde; kırmızı, sarı ve beyaz gibi farklı renklerde kullanılıyor. Beli kuşaklı olan mont modellerinde yaka kısmında çiçek olan modellerde mevcut. Kız bebeklerine uygun bu montlar canlı renkleriyle oldukça sevimli görünüyor.

2016 Bebek Mont Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Mont Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Mont Modelleri, yen Koton Mont Modelleri ve yeni sezon Koton Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git