Bebek Kazak Modelleri

Bebek Kazak Modelleri

Bebek kazakları hareketli ve renkli detayların bir araya gelmesiyle oluşturulan kazaklardır. Bebek kazak modelleri içinde erkeklere ve kızlara ayrı renkler kullanılarak daha sevimli görünmeleri sağlanır. Pembeler, maviler, pastel renkler bebek kazaklarında sık kullanılan renkler arasındadır.

Bebek kazak türleri içinde yer alan detaylardan biride; ön kısımda yer alan hareketli figürlerdir. Araba resimleri, uçak resimleri çeşitli çizgi film figürleri kazaklar üzerinde kullanılabilir. Kazaklarda kız bebekler için daha farklı detaylar yer alır. Fiyonk deseni kız bebeklerin kazaklarında sıklıkla kullanılır. Pauntiyeli desenler ve çiçek desenleri en fazla kullanılan desenlerin arasında yer alır. Bebek kazak modelleri içinde belden kuşaklı modellerde yer almaktadır. Kazaklara değişik bir görünüm veren kuşaklı detaylar kız bebeklerin kazaklarında daha fazla kullanılır. Pembe, gri, lila, bebek mavisi gibi renkler en sık kullanılan renklerin arasında bulunur. Düğmeler cinsiyete göre farklılık gösterir. Pembe ve mavi düğmeler bebek kazaklarında kullanılan düğmelerdendir. Bebek kazak türleri içinde örgü kazaklarda yer alır. Örgü kazaklarda sevimli fgürlerden oluşan düğmeler daha sık kullanılır.

Örgü deseni ile hareketlendirilen bebek kazakları genelde tercih edilen modeller arasındadır. Kazaklarda kullanılan düğmelerin yanı sıra erkek bebeklerde devrik yakalı kazaklar sıklıkla kullanılır. Kızlarda bisiklet yaka kazaklar en fazla kullanılan kazak türlerindendir. Bazı kazaklarda ise saçaklı detaylar kullanılarak bebek kazaklarına ayrı bir hava katılır.

Bir önceki yazımız olan Çizgili Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çizgili Kazak Modelleri, bayan Çizgili Kazak Modelleri ve erkek Çizgili Kazak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git