Bayan Kot Gömlek Modelleri

Bayan Kot Gömlek Modelleri

Bayan kot gömlek modelleri arasında taşlankış gömlekler bulunmaktadır. Taşlanmış kot gömleklerde aynı zamanda cepli modeller ve yakaları zımbalı tasarımlarda yer almaktadır. Yaka kısımları inci işlemeli olan kot gömlek modelleri de kadınları son derece şık gösterir. Kot gömlek modellerinde önü bağlamalı olan tasarımlarda bulunur. Bel kısmı önden bağlamalı olan bu gömleklerin kısa kollu olan türleri de bulunmaktadır. Kot gömlek türleri içinde vintage çiçekli kot gömleklerde bulunur. Dış kısmı çiçekli olan bu kot gömleklerde buz mavisi ve açık pembe renkleri kullanılır. Bayanların severek giydikleri kot gömlekler içinde omuzları ve üst kısımları zımba detaylı olan gömleklerde bulunmaktadır.

Kot gömlekler içinde kol manşet kısımları renkli olan tasarımlarda bulunmaktadır. İç kısmı çeşitli desenlerle renklendirilen bu gömleklerin kol kısımları dışarı doğru çevrildiğinde içerideki renkli detay ortaya çıkar. Ayrıca cep kısımları zımbalarla kaplanmış olan ve omuz kısımlarında arma olan kot gömleklerde bulunmaktadır. Kot gömleklerde dantel detaylı tasarımlara da rastlanmaktadır. Omuzlarında dantel olan kot gömlekler oldukça şık görünür. En moda bayan kot gömlek tasarımları içinde; askılı kot gömleklerde bulunur. Yazlık pantolonlarla hoş bir görüntü oluşturan askılı detaylara sahip olan kot gömleklerin önden bağlamalı modelleri de bulunmaktadır. Kot gömlekler yazlık ve kışlık modellere uygun olarak uzun kollu, kısa kollu yada askılı şekilde çeşitli formlarda piyasaya sunulur.

2016 Bayan Kot Gömlek Modelleri

Bir önceki yazımız olan Koton Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Koton Gömlek Modelleri, bayan Koton Gömlek Modelleri ve kışlık Koton Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git