Bayan Deri Ceket Modelleri

Bayan Deri Ceket Modelleri

Mevsimler geçişlerin her zaman en iyi seçimi. Elbette ki bayanlar seçimlerinde deri ceket modellerine oldukça fazla yer veriyor. Yine bu yılda sokak modasının en güzel tasarımlarını bayan deri ceket modelleri yansıtacak gibi duruyor. Modeller ise şu şekilde sizlerin karşısına çıkabilir.

Suni deri ceketler

Bunlar aslında deri yerine geçen modellerdir. Deri yerine geçen kumaşların en başında suni deri yer alırken, bayanların pek çoğu bu modellerden tercihlerini gerçekleştiriyor. Genel olarak % 100 viskoz kumaştan üretilen bu modeller, dar kesim ve bol kesim olarak farlı tasarımlar ile sunulabilir.

Tasarımlarda genel olarak deri ceketlerde, fermuarlar kullanılmaktadır. Elbette ki bazı modellerde de metal düğmeler ile plastik düğmeler eşlik edebilecektir.

Kapşonlu deri ceketler

Biraz daha yağışlı günler için tasarlanmış bir model olabilir. Arkadan şapkalı modeller, bayan deri ceket modelleri arasında yer alırken, şapkaların fermuarlar ile takılıp çıkartılabilir olması da mümkündür.

Ön ve arka yüzeyinde yer alan dikiş izleri ise, gayet iyi şekilde dizayn edilmiş olup, farklı bir desen havası da katabiliyor. Tabi ki ek olarak göğüs hizalarında yer alan fermuar detayları da şıklığı kazandıranlar arasında olacaktır.

Uzun deri ceketler

Yine seçimler arasında uzun modellerde bulabilmek mümkündür. Kısa deri ceketlere göre biraz daha uzanan bu çeşitler de, % 100 viskoz ya da % 100 deri seçenekleri ile bayanlara sunuluyor.

Bayan Deri Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Keten ceket modelleri başlıklı makalemizde 2016 Keten ceket modelleri, şık Keten ceket modelleri ve yeni Keten ceket modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git