Bayan Bileklik Modelleri

Bayan Bileklik Modelleri

Bayanların taktıkları bileklik modelleri farklı desen ve şekillerden meydana gelen bileklik türlerindendir. Bayan bileklik modelleri arasında ilk olarak deri bileklikler gelir. Deri bileklikler çeşitli objelerle zenginleştirilerek kullanılır. Çiçek, yaprak, kuş, melek kanadı ve çeşitli boncuklar deri bileklik modellerinin arasında kullanılır.

Bayan bileklik türleri içinde zincir bilekliklerde bulunur. Tek kalın zincir veya ince zincirlerden oluşan bileklikler altın yada gümüş olabilir. Bu bileklik tiplerinde genellikle mavi gibi pastel tonlu objeler yer alır. Altın bileklik modelleri sade modellerden tasarlandığı gibi bazende taşlı veya kalpli modellerden meydana gelir. Beyaz altın bileklik modelleri genç kızlar arasında sıklıkla kullanılır. Bayan bileklik modelleri içinde parlak taşlardan meydana gelen bilekliklerde bulunur. Renkli ve parlak taşlar kadınlara ayrı bir görünüm sağlar. Metal öğelerle birbirine tutturulan taşlar kadınlara hoş bir bileklik modeli sunar.

Lastikli bilekliklerde kadınların severek kullandıkları bileklikler arasındadır. Lastikli bileklikler güpür ve dantel gibi detaylarla süslenir. Bu bilezikler zarif görünmek isteyen kadınların tercihleri arasındadır. Bu bilekliklerin daha kalın modelleri ise; rocker genç kızlar tarafından kullanılır. Arasına kafatası figürü yerleştirilmiş güpür detaylı lastik bileklikler rocker tarza hitap eder. Bazı bileklik modelleri ise kumaş ve ince zincirlerin bir araya getirilmesiyle meydana gelmiştir. Kumaş ve zincirler tıpkı düz bir örgü gibi örülerek kola takılır. Pastel renkli olan kumaş bileklik modelleri yaz günleri için oldukça uygundur.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bayan Bileklik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. fatma dedi ki:

    kalpli modellerinizde varmı?
    ayrıca zincirli olan çok hoşuma gitti bi eşime danışayım

Sayfa başına git