Bay Ayakkabı Modelleri

Bay Ayakkabı Modelleri
27 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.134 kez okundu.

Bay Ayakkabı Modelleri

Bay ayakkabı modelleri arasında en çok kullanılan modellerden biride; gündelik ayakkabılardır. Gündelik ayakkabılar deri, süet yada spor ayakkabı türlerinden oluşur. Bez ayakkabılarda erkeklerin tatilde sıklıkla giydikleri ayakkabılar arasında yer alır. Bay ayakkabı çeşitleri içinde klasik türde ayakkabılarda bulunur. Rugan, deri tarzında olan bu ayakkabılarda genellikle bağcık kullanılır. Bazı klasik ayakkabılarda ise metal detaylar vardır. Klasik ayakkabılar dışında erkekler tarafından giyilen bir diğer ayakkabı çeşidi de; bot türleridir. Genellikle deriden üretilen botlar ayakları sarmalayarak kışın daha sıcak olmanızı sağlar. Erkek botları klasik ve spor olarak ikiye ayrılır. Dış kısmı sarı veya kahverengi olan spor botlar jean pantolonlarla bir arada giyilir. Klasik botlar ise yine takım kıyafetlerin altına tercih edilir.

Erkek spor ayakkabı modellerinde boğazlı modellerde bulunur. Alt kısmı beyaz üst kısmı kahverengi yada gri gibi renklerde olan bu spor ayakkabılar bahar mevsimlerinin sevilen spor ayakkabı çeşitleri içindedir. Diğer spor ayakkabılar ise tabanı siyah yada beyaz renkli olan bay spor ayakkabılardandır. Bazı spor ayakkabıların tabanları ise kalın formludur. Markadan markaya göre değişen modellerde sakin renkler bir arada kullanılır. Açık renkler ayakkabılara hareket kazandırılmak üzere tercih edilir. Erkek ayakkabılarının salaş modelleri ise gündelik hayatta en fazla tercih edilen eskitilmiş deriden üretilen ayakkabıları kapsamaktadır. Bu ayakkabılar siyah ve kahverengi olabilir.

2016 Bay Ayakkabı Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Bantlı Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bantlı Ayakkabı Modelleri, çocuk Bantlı Ayakkabı Modelleri ve erkek Bantlı Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git