Batik Hırka Modelleri - Gelinlik Modelleri

Batik Hırka Modelleri

Batik Hırka Modelleri
20 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Batik Hırka Modelleri

Sezondan uzak kalan sonbahar kreasyonu oluşturmayan model arayışlarınızı hüsranla son bulduran markadır. Daha eskiden şık ve kaliteli olup sonradan gittikçe ucuzlayarak değerini kaybetmiştir. Pazar mallarından hallice olan ürünlerini neredeyse bedava dağıtacaklar. Bu markalara ne olduğunu anlamıyoruz. Daha çok satış yapmak amacıyla hedef kitlesini değiştirmeleri faydalı olmuyor. Ellerin de kalan bir avuç kitle hala batik hırka modelleri beklerken, diğer bir yarısı ise çoktan başka mağaza da alışverişlerini tamamladılar. Batik hırka modelleri boyner de.  Fiyatları, piyasayla eş değer. Hırka modelleri yaz,kış tercih edilebilir hale geldi.

Neon kapşonlu hırkalar, şal tarzı yakalar ikoncan kızlarımızı bir arada topladı. Batik müşterinin, şikayet ettiği bir diğer konu aldıkları ürünün geri iadesi olmaması. Ürünü beğenmediniz ya da başka bir sorun yaşadınız yerine bir ürün alamadınız diyelim geri iade edemiyorsunuz. Piyasada ki bir çok firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışırken, batik müşterilerini mağdur etmektedir.  Kuruluş zamanların da bir çok modele ve tarza sahipken sonraları büyük hatalara sürükleyenin ne olduğunu anlamadık. Kan kaybeder gibi müşteri kaybeden batik, gönüllerimiz ve gözlerimizden hızlıca uzaklaştı. Birçok model için tavsiye ettiğimiz boyner markasının fiyat bakımından piyasaya göre yüksek olduğunu belirtme gereksinimi yaşadım. Sonra okuyup, yönlendirmem  için bana kızmayın. Hırka modellerinde öne çıkan renkler, yeşil, sarı, krem, pembe. Artık kullanılmayan renkler ise, mavi, kırmızı, turuncu ve mordur. Seçimlerinizi, bu renkler doğrultusunda seçmenizde fayda var.

Batik Hırka Modelleri

Bir önceki yazımız olan Erkek Bebek Hırka Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Erkek Bebek Hırka Modelleri, en güzel Erkek Bebek Hırka Modelleri ve yeni Erkek Bebek Hırka Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Abiye al başlıklı makalemizde abiye alışveriş siteleri, abiye butik ve abiye elbise satın al kapıda ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git