Batik gömlek modelleri

Batik gömlek modelleri

Hem iş hayatında bulunan hem de okul hayatında şık bir şekilde giyinmeyi kendine alışkanlık edinen bayanların her alışverişinde uğradığı mağazalardan biri olan batik yeni sezon ürünleri ile müşterilerini bir kez daha mutlu etmeyi başardı.

Yeni ürünlerde yeni çizgiler

Ürünlerinin tamamında yüksek kaliteyi sunmayı amaçlayan batik gömlek modellerinde bu sene özel dikim teknikleri uygulanmış. Genel olarak ince ve narin kumaşlar ile dokunan gömleklerini dantel detayları ve parlak taş detayları ile renklendiren batik ürünlerinin büyük bir kısmında simetrik ve asimetrik çizgiler görmek mümkün. Hem iş hayatına hem de okul hayatına uygun olan bu çizgiler renklerin uyumu ile görsel açıdan gömleğin görünümünü çok daha hoş bir hale getiriyor. İtalyan tarzı yeni moda ürünlerin yer aldığı batik mağazalarında her yaştan bayanların kendilerine uygun kıyafetler bulması mümkün.

Rahatlık ve şıklık

Gömleklerinde ve diğer ürünlerinde kullandığı narin kumaşlar ile bayanların hem kendilerini rahat hissetmesini hem de şıklıklarını hep en üst seviyede tutmasını sağlayan batik özel dikim teknikleri ile dikiş izlerini olabildiğince gizlemeyi başarmış. Özellikle renk geçişlerinin olduğu gömleklerde bu geçişlerde yapılan dikişleri başarılı şekilde gizleyen batik gömlek modellerinin tamamında bu noktalara dikkat ederek kalitesini tüm ürünlere yansıtmış. Ülkemizde de birçok mağazası ve sayısız müşterisi bulunan batik ürünlerinin tamamını internet sitemizden görseller yardımıyla detaylıca inceleyebilirsiniz.

Batik gömlek modelleri

Bir önceki yazımız olan Avva gömlek modelleri başlıklı makalemizde 2016 Avva gömlek modelleri, en güzel Avva gömlek modelleri ve şık Avva gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git