Basit Saç Modelleri

Basit Saç Modelleri

Her gün saatlerinizi harcayarak saçlarınıza şekil vermek zorunda değilsiniz. Bunun için basit saç modellerinden faydalanarak gideceğiniz yere dakikalar öncesinden hazır hale gelebilirsiniz.

Basit saç yapımı için sadece bir tarağa, tokaya ve saç spreyine ihtiyacınız var. En basit saç modelleri arasında at kuyruğu modeli geliyor. Saçlarınızı tarakla taradıktan sonra lastik toka yardımıyla tepeden toplayabilirsiniz. Dakikalar içinde saçlarınıza muntazam bir şekil vermiş olacaksınız.

Yapacağınız basit saç tiplerinden biride; örgü saç modelleri. Saçlarınızı arkada üç kısma ayırıp normal şekilde örün ve düzgün bir saç örgüsü elde edin. Bu tip bir saç modeli ile alışverişe çıkabileceğiniz gibi davetlere bile katılabilirsiniz. Düz örgü yerine mısır püskülü saç örgüsünü de kullanarak basit bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Basit saçlar elde etmek istiyorsanız az malzeme ile kısa sürede düzgün saçlara sahip olmalısınız. Bunun için seçeceğiniz modellerde detay olmamalıdır. Basit saç modellerinden biride; düzgün şekilde dalga verilmiş saçlardır. Bu tip bir saç modelini uygulamak için saçlarınızı kalın bir maşa ile biçimlendirebilir ve dakikalar içinde kabarık ve düzgün saçlara sahip olabilirsiniz.

Saçlarınızı kolay bir şekilde düzgün göstermek istiyorsanız; saçlarınızı tepeden topuz yaparak kullanabilirsiniz. Saçlarınızı toplayarak kendi etrafında çevirin ve topuzun dip kısmına lastik bir toka geçirin. Yaptığınız saçın yan taraflarından çıkan saç tutamlarını önemsemeyin. Bu tip bir saç şekliyle günlük hayatta oldukça şık görüneceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Yüze Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yuvarlak Yüze Saç Modelleri, en güzel Yuvarlak Yüze Saç Modelleri ve gelin Yuvarlak Yüze Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git