Bantlı Ayakkabı Modelleri

Bantlı Ayakkabı Modelleri

Bantlı ayakkabılar kadınların ayaklarını çekici gösteren ayakkabı çeşitleri arasında yer alır. Ayakkabıda bulunan bantlar kimi zaman bilekte kimi zaman ayağın üzerinde yer alır. Bantlar ne kadar çoksa ayak o kadar çekici görünür. Kadınlar bu ayakkabı türlerini daha çok özel günlerde kullanırlar. Günlük kullanım için uygun bir ayakkabı türü değildir. Bantlar bilekte yan toka şeklinde görünerek daha çekici bir görünüm oluşmasını sağlar. Bantlı ayakkabı tasarımlarının bazı modellerinde ise iki renkli olarak karşımıza çıkar. Kahverengi ve krem rengi ayakkabılar ayakta son derece şık görünür. Siyah ve beyaz bantlı ayakkabılarda kadınların tercih ettikleri bantlı ayakkabı tasarımları içinde bulunur. Gümüş ve gold detaylı bantlı ayakkabı türlerinde ufak taşlarda kullanılır. Sivri topuklu bu ayakkabılar bantlı görünümleriyle oldukça şık görünür.

Bantlı ayakkabı çeşitlerinde kimi zaman kalın topuklar kullanılır. Bu tip topuğa sahip olan ayakkabılarda bantlar daha kalındır. Kot pantolonlarla birlikte kalın topuklu kalın bantlı ayakkabılar rahatlıkla giyilir. Pantolonların paçası daha kısa ve dar tercih edildiğinde bantlı ayakkabınızın modeli daha çok ortaya çıkacaktır. En popüler bantlı ayakkabılarda tek renk ve ince bantlar ince bilkeli kadınlara en fazla yakışan modellerden biridir. Bileğinizin daha çok görünmesini istiyorsanız bant türü için ince bantlar tercih etmelisiniz. Kalın bilekleri kamufle etmek için kalın bantlı ayakkabılar tercih edilmelidir.

2016 Bantlı Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan İnce Topuk Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 İnce Topuk Ayakkabı Modelleri, kırmızı İnce Topuk Ayakkabı Modelleri ve kısa İnce Topuk Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git