Baharlık damatlık modelleri - Gelinlik Modelleri

Baharlık damatlık modelleri

Baharlık damatlık modelleri
17 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

Baharlık damatlık modelleri

Bahar ve yaz aylarında yoğunluklu olarak yapılan düğünlerde, gelinler kadar artık damatlarda damatlıklarına özen göstermektedir. Bu sebeple tasarlanan Baharlık damatlık modelleri büyük ilgi görmektedir. İnce kumaşların kullanılmasına özen gösterilen bu damatlık modelleri son zamanlar da trend haline gelmiştir.

Açık renkli baharlık damatlık :

Bahar ve yaz aylarında yapılan düğünler de gelinlerin yanı sıra artık damatların da şıklığına ve rahatlığına önem verilmektedir. Bunun yanı sıra mevsimin canlılığına ve renkliliğine uyum sağlamak için son yıllar da açık renkli Baharlık damatlık modelleri trend haline gelmiştir. Modayı yakından takip eden gelin ve damat adayları da bu damatlıkları tercih etmektedirler.

Yelekli baharlık damatlık :

Sıcak aylarda yapılan düğünlerde smokin ceketler damatlara zaman zaman rahatsızlık vermektedir. Smokin ceketlerini çıkarmak isteyen damatların düğün de diğer takım elbiseli erkeklerle karışmamak için sıkça seçtikleri kullanışlı ve şık modellerdir. Her renk seçeneğini içinde barındıran bu yelekli baharlık damatlık modelleri son zamanların en gözde damatlıklarındandır.

Kuşaklı baharlık damatlık :

Bahar ve yaz ayların da yapılan düğünlerde smokin ceketini çıkarmak isteyen fakat yelek tercih etmeyen damat adaylarının favori damatlık modellerindendir. Şıklığına özen gösteren damatların papyon veya fularla kullandıkları bu kuşaklar hem damat hem de davetliler için şık bir görüntü oluşturmaktadır. Gelin adaylarının da beğenisini kazanan bu model son zamanlar da trend haline gelmiştir.

Baharlık damatlık modelleri

Bir önceki yazımız olan 2016 kışlık damatlık modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 kışlık damatlık modelleri, lacivert 2016 kışlık damatlık modelleri ve rahat 2016 kışlık damatlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Sarar Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde en güzel 2016 Sarar Damatlık Modelleri, siyah 2016 Sarar Damatlık Modelleri ve yeni 2016 Sarar Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git