AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri

AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri

                Bugün her bayan kaliteli bir gelinlik giymek istiyor. Bu sebeple marka araştırması yapıyor, koleksiyonları takip ediyor. Bu yazımızda sizlere ülkemizde son dönemde ilgi görmeye başlamış ve kısa dönemde popüler olmuş AVENUE DIAGONAL  koleksiyonundan bahsedeceğiz.

Straplez prenses kesim gelinlikler;

                Belki de dünyadaki en klasik gelinlik modelidir prenses kesim straplez gelinlikler. Fakat her sene ilgi görmekte, tercih edilmekte ve popüler olmaktadır. Gelin adayı hanımların bu modelleri tercih etmesindeki gaye straplezin göz alıcılığı ve prenses kesimin göz dolduruculuğu olabilir. Bunun haricinde gelinliğin içinde rahat etmeleri de eklenebilir.

Bisiklet yaka dar kesim gelinlikler;

                Straplez modellere göğüs bölgesinden boyun ile birleşen bir tül, dantel işlemesi eklenerek bisiklet yaka gelinlik tasarlanmıştır. Kesim türü olarak dar kullanılmış ve gelinliğin zarifliği, gelinin inceliği ön plana çıkarılmak istenmiş. Çeşitli taş işlemelere ve yaldızlara çok sık tanık olacağımız bu modeller oldukça şık görünüyor doğrusu.

Askılı yaka düz kesim gelinlikler;

                Bazı hanımlar gelinliğin ne dar ne bol, ne geniş ne dar, ne uzun ne kısa olmasını isterler. İşte tam bu insanlar için düz kesim tarzı keşfedilmiştir. Üstelik AVENUE DIAGONAL gelinlik modelleri içerisinde yer almaktadır. Askılı yaka tipine sahip bu düz gelinliklerde askılara tül işlenmekte, bu sayede askının saklanmasına gerek kalmamaktadır. Üstelik dışarıdan bakıldığında oldukça zatif bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Güpürlü Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Güpürlü Gelinlik Modelleri, en güzel Güpürlü Gelinlik Modelleri ve şık Güpürlü Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git