Armine Şal Modelleri

Armine Şal Modelleri

Armine şalları tesettürlü kadınlar için farklı desen ve çizgilerle her sezon yenilenmeye devam ediyor. Kadınların farklı çizgilerde şal arayışlarına kulak veren koleksiyonuyla Armine şal modelleri yine popüler tasarımlarla karşınıza çıkacak.

Armine şallar içinde; düz renkli ipek şallar yer aldığı gibi desenli şşalarda yer alıyor. Karmaşık desenlerden oluşan şallar kadınları daha cesur gösteriyor. Bu şal tipleri arasında yer alan modellerden biride; gül desenlerinden meydana gelen şal modelleri. Güllerin birleşiminden meydana gelen şallar kadınların kıyafetlerine de son derece uyum sağlıyor. İsterseniz Armine koleksiyonunda yer alan püsküllü şallardan kendinize bir adet seçebilirsiniz. Şalların arasında yer alan düz renkli modeller renkli kıyafetlerinizle uyum sağlayacak. Armine şal modelleri içinde puantiyeli şal modelleri de yer alıyor. Puantiyeli şal modelleri farklı renklerden oluşan tasarımlarla sizi zengin bir moda anlayışına kavuşturacak. Armine şallar arasında geometrik desenlerden oluşan şallarda yer alıyor. Bu şallar daha çok kare, çember ve dikdörtgen tarzı geometrik desenlerden meydana geliyor. Aynı zamanda amorf şekillerden meydana gelen şallarda mevcut.

Şal desenlerinizde daha ağır modellerden yararlanmak istiyorsanız; Osmanlı desenli şal modellerini tercih edebilirsiniz. Bu şal modelleri siyah rengin üzerine gold renklerle zenginleştirilmiş modellerden meydana geliyor. İpek şallara işlenen bu modeller sizi zengin bir moda anlayışına büründürmeye devam edecek. Dilediğiniz şal modellerini seçerek yeni sezonda daha zarif görünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altın Bilezik Modelleri başlıklı makalemizde 14 şubat Altın Bilezik Modelleri, 2016 Altın Bilezik Modelleri ve atasay Altın Bilezik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git