Armine Pardesü Modelleri

Armine Pardesü Modelleri

Armine tesettür giyimde kadınlara pardesü konusunda da farklı modeller sunuyor. Pardesülerde ayrıntılar ve renkler tamda istediğiniz gibi. Armine pardesü modellerinde yer alan pardesülerde kırmızı, krem, lacivert, siyah, pembe gibi renkler sıklıkla kullanılıyor.

Armine pardesü türlerinde yaka ve omuz detaylı pardesülere daha fazla yer veriliyor. Deri detaylarından meydana gelen pardesülerde ise; bel bölgesinde deri bir kemere sahip olan pardesüler popüler. Boyun kısmında deriden meydana gelen kemerleri andıran detaylar barındıran pardesüler kadınların şıklık yarışına girmelerini sağlıyor. Armine pardesü modellerinde omuzları yüksek olan pardesü modelleri de yer alıyor. Bu pardesü modellerinde kimi zaman apoletli pardesü modelleri de yer alıyor. Kot pardesü modelleri Armine pardesü türleri içinde her zaman yerini alan pardesü modellerinden biri. Yine jean kemerle bir araya getirilen kot pardesüler yaz mevsiminde daha fazla tercih ediliyor. Ayrıca cep detayına sahip pardesülerde oldukça trend. Fermuar detayıyla hareketlendirilen cepli pardesülerde dikkat ceplere yoğunlaşmış. Fermuar detayıyla dikkat çeken cepli pardesülerin yanı sıra; yakası işlemeli pardesü modelleri de yer alıyor. Çeşitli taşlarla işlenen yakaları kadınları daha zarif göstermek için üretilmiş.

Devrik yakalara sahip olan pardesü modelleri Armine giyimin pardesü modelleri arasında bulunan modellerden biri. Devrik yakalarda yer alan leopar astarlar pardesülerin daha trend olmasını sağlıyor. Yaka detaylı pardesüler içinde hakim yaka pardesülerde bulunuyor.

Armine Pardesü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Deri Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Pardesü Modelleri, açık renk Deri Pardesü Modelleri ve erkek Deri Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git