Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları

Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları

Gelinlik tasarımlarıyla birçok ülkede adını duyurmayı başarmış, İtalyan tasarımcı Anna Tumas gelinlik modellerinde; abartılı ve görkemli tasarımlar yerine zarafeti ve sadeliği seçerek oluşturduğu kreasyonuyla gelin adaylarının karar verme sürecini etkileyecek cinsten gelinliklerle podyuma çıkıyor:

Tek omuz gelinlikler:

Koleksiyonunda genellikle şifon, ipek gibi kumaşları öne çıkaran tasarımcı, kabaran etekler yerine a kesim ve altlara doğru inildikçe uçuşan bir yapıya sahip etek kısımlarını, tek bir omuz üzerinden bağlantının sağlandığı sade üst kısımlarla birleştiriyor. Omuz bağlantısı üzerinde süslemelerin de görülebileceği; lakin bunun yerine daha çok gümüş renkli tellerle çiçek desenlerini oluşturduğu bir bağlantıyı tercih eden Anna Tumas, daha saf bir model oluşturmuş oluyor.

Yine omuz kısmında kullanılan tül birleşimle ve bu tülün üstündeki altın renkli detaylarla daha Helenistik bir görüntü yakalayan tasarımcı, bel kısmında da kullandığı kemer yapısıyla göze çarpan detaylar oluşturmuş durumda.

Sırt dekolteli, transparan detaylı gelinlikler:

Yine kabarık olmayan lakin uçlara doğru uçuşan yapılı etekleri kullanan Anna Tumas sırt dekolteli gelinlik modellerinde de bir hayli çarpıcı örnekler sunuyor. Kol bölümünü sıkıca saran transparan bir kumaşın kayık yaka biçimli ön görüntüsü yanı sıra, sırt kısmında fazla derin olmayan bir dekoltenin verilmesiyle tasarlanan bu gelinliklerde, yine gümüş teller kullanılarak oluşturulan süslere rastlamak mümkün. Sade bir topuz ve duvakla kombini sayesinde inanılmaz zarif bir görüntü oluşturan modellerde, kayık yakalı ve transparan kumaş kullanılmadan oluşturulmuş gelinlikler görmek de mümkün.

Anna Tumas gelinlik modelleri ve fiyatları

Bir önceki yazımız olan Alternatif gelinlikler başlıklı makalemizde 2016 Alternatif gelinlikler, askılıAlternatif gelinlikler ve kabarıkAlternatif gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git