Alyans Yüzük Modelleri

Alyans Yüzük Modelleri

Alyans yüzükler özel günler için tercih edilen yüzük modellerinin başında yer alır. Alyans yüzük modelleri çiftlerin beğenilerine göre seçilerek anlamlı gün için özel bir yüzük seçilmiş olur.

Alyans yüzük türleri içinde; isim yazılı yüzük modelleri oldukça popüler. Çiftlerin isimlerinin yazılı olduğu yüzükler parmaklara takılarak hoş bir görüntü yaratılabilir. Bunun yanında alyans yüzük türleri sadece altın modellerden meydana gelmez. Gümüş alyans yüzük türleri de bulunmaktadır. Sarmal desenli yüzükler hem erkek hemde kadınlar için uygun alyans yüzük türleri arasında yer alır. İç içe yuvarlak desenlerden meydana getirilen alyans yüzük modelleri, yüzüklerinde spor bir model isteyenler için son derece doğru bir tercih olacaktır.

Alyans yüzük tipleri arasında çiftlerin baş harflerinden oluşan yüzük modelleri de yer almaktadır. Çiftlerin baş harfleri yüzüklerin üzerine işlenerek anlamlı bir yüzük elde edilir. Bu tip yüzükler çiftler tarafından en fazla tercih edilen yüzüklerdendir. Alyans yüzüklerde renkler gümüş ve altın olarak karşımıza çıkar. Bazı modellerde ise gümüşi renkler ve altın rengi bir arada kullanılır. Alyans yüzük türlerinin kadın modellerinde tek sıra halinde parlak taşlar yer alırken; erkek modelleri ise yalın desenlerden oluşmaktadır. Sadeliği seven kadınlar alyans modellerinde genellikle taşsız modelleri tercih etmektedirler. Beğenilerinize ve çiftlerin ortak zevklerine göre her zevke uygun olarak alyans yüzük çeşidi bulunmaktadır.

Alyans Yüzük Modelleri

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Alyans Yüzük Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mehmet dedi ki:

    almak istiyorum göz kamaştırıcılar..
    iletişime nasıl geçebilirim sizinle?

Sayfa başına git