Alyans Modelleri 2016

Alyans Modelleri 2016

Alyans her zaman belirli simgelerin bizlere sunulması için kullanılan bir araç olmakla beraber çok şık duran parmağa en çok yakışan yüzük modellerinden biri olmaktadır. Alyans modelleri her bayanın ve her erkeğin ortak olarak takmış olduğu yüzük modeli olmaktadır. Alyanslar genel olarak çift olarak satılmaktadır. Nişan ya da düğün için kullanılan alyanslar olmaktadır.

Alyans modelleri genel bir şekilde incelediğimizde modelleri erkek ve bayan olarak ikiye ayırıp inceleyelim, bu şekilde modelleyelim. Bayanlar için en çok tercih edilen alyans modelleri daha çok hem alyans hem de tek taş yüzüklerin bir arada bizlere sunulmuş olduğu alyanslar olmaktadır. Hem alyans hem de tektaş yüzüğün bir arada bulunması bayanlar için oldukça kullanışlı olmaktadır. Bunun aksine ise çoğu bayan tek olarak alyans takmayı tercih etmektedir. Bayanların alyans yüzükleri çok çeşitli şekilde olmaktadır. Bu modeller düz, sade olanlar, çift renkli olanlar, taşlı olan modeller ya da yazılı modeller olmaktadır. Bu modellerin dışında yüzeyinde İstanbul simgelerini barındıran, Arapça yazılar yazan, Türkçe ya da İngilizce seni seviyorum ya da sonsuzluk işareti bulunan modeller olmaktadır. Erkekler için üretilmiş olan alyans modelleri ise bayanların modellerinin daha sade ve daha sert yapıda olan alyans yüzük modelleri olmaktadır. Sizler için belirlediğimiz bayanlara ve erkeklere özel olarak hazırlanan en güzel modelleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Alyans Modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan Altın Set Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Altın Set Modelleri, en güzel Altın Set Modelleri ve gösterişli Altın Set Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git