Alyans Fiyatları

Alyans Fiyatları

Alyans yüzüklerin fiyatları gümüş ve altın olmalarına göre farklılık göstermektedir. Gümüş alyanslar daha uygun fiyatlara satılırken; altın alyanslar daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Alyans fiyatlarını sizler için araştırarak detaylı bir makale hazırladık.

Alyansların fiyatları modellerine ve el işçiliğine göre de değişmektedir. El işçiliği olan alyansların fiyatları daha pahalıdır. Çevresi tamamen taşlarla bezenmiş olan üçlü ve birbirine bitişik olan alyans fiyatları 620 ile 800 lira arasındadır. Kenar kısımları gold iç kısımları gümüş renkli olan üçgen desenlerden meydana geken alyans fiyatları ise; 720 liradan başlamaktadır. Bunun yanında çiftler için özel olarak tasarlanmış olan gümüş çift alyansları 149 liradan başlar. Kadın alyanslar taşlı erkek alyanslar ise taşsız modellerden meydana gelir. Çift gümüş alyansların daha düz modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller ise; 100 liradan başlar.

Klasik kesine sahip olan çift alyanslar ise üzerinde hiç bir şey yer almadığı için daha uygundur. Çift alyanslar 750 liradan satılmaktadır. Bir tarafı gümüş renk bir tarafı da gold renkli olan alyans modellerinin fiyatları ise; 950 liradan başlamaktadır. İçi dolgulu olan ve oldukça tok duran alyans çeşitleri de 2000 liradan başlayarak 2600 liraya kadar yükselen fiyatlarla satılmaktadır. Alyans modelleri içerisinde üst ve orta kısmı örgülü olan modellerde mevcuttur. Bu alyans türleri ise; 1130 liradan satışa sunulmaktadır. Dama desenlerinden meydana gelen ve bir tarafı gold diğer tarafı beyaz altın olan alyans çeşitlerinin fiyatları da 1200 liradan başlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Alyans Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mehmet3 dedi ki:

    Hiç bu kadar göze çarpan alyans görmemiştim.

Sayfa başına git