Altınyıldız Ceket Modelleri

Altınyıldız Ceket Modelleri

Erkeklerin severek güydikleri ceketler Altınyıldız koleksiyonunda daha hoş ayrıntılarla beğeniye sunuluyor. Ceket koleksiyonu arasında desenli ceketler ve slim fit ceketler en çok tercih edilen ceketler arasında bulunuyor. Slim fit lacivert ceketler en fazla tercih edilen ceket türleri arasında yer alıyor kruvaze detayıyla erkekleri daha şık göstermeyi amaçlayan Altınyıldız ceket tasarımları aynı zamanda spor kesim deri ceket türlerine de rastlanıyor. Slim fit ceket çeşitleri içerisinde bulunan desenli ceketlerin yanında kadife fitilli tarz ceket türleri de yer alıyor. Saks mavisi Koyu Kahverengi ve siyah gibi fitili ceketler günlük kıyafetlerinizle de uyumlu bir biçimde giyebileceğiniz ceket türlerini oluşturuyor.

Slim fit tarzıyla erkeklerin beğeneceği renkli ceket türlerinden biri de kareli ceketler. Lacivert, mavi ve siyah ceketler kareli halleriyle ceketlere farklı bir görünüm kazandırıyor. Sezonun en iddialı kareli ceket modelleriden biri de slim fit kareli yeşil ceketler. Casual giyime oldukça uygun olan bu ceket türü spor parçalarla bir araya getirildiğinde oldukça iddialı bir giyim tarzı yakalamanızı sağlayacak. Saks mavisi bir pantolon, gri bir kazak ve turuncu bir mendille kareli yeşil ceketinizi iddialı bir biçimde kullanabilirsiniz. Buz mavisi ceket türleriyle de erkeklerin beğenebileceği renkler ortaya koyan Altınyıldız markası ceket türlerinde pastel renk tonlarına da ağırlık veriyor. Buz mavi rengi en çok kullanılan pastel renk tonlarından biri diyebiliriz.

2016 Altınyıldız Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Deri Ceket Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Deri Ceket Modelleri, çocuk 2016 Deri Ceket Modelleri ve erkek 2016 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git