Altınbaş Bilezik Modelleri

Altınbaş Bilezik Modelleri

Altınbaş bilezikler kadınların takı koleksiyonlarında yer edinen takı modellerinden meydana gelmektedir. Altınbaş bilezik modelleri içerisinde normal bileziklerin yer aldığı gibi kelepçe modeli bileziklerde yer alır.

Altınbaş koleksiyonunda yer alan bilezik modelleri içinde; dışı küçük parlak taşlarla süslü bilezik modelleri yer aldığı gibi aynı zamanda tam tur parlak desenli bilezik modelleri de bulunmaktadır. Burgulu bileziklerin yanı sıra çok ince modellerden meydana gelen bilezik türleri de vardır. Kadınların gündelik hayatta en fazla kullandıkları modellerin başında Altınbaş ince bilezik türleri gelmektedir. Altınbaş bilezik tasarımlarında yuvarlak halkalardan oluşan ince detaylı bileziklerde yer alır. Zarafet sahibi işlemelerle zenginleştirilen bu bilezikler hem model hemde fiyat açısından oldukça elverişlidir. Altınbaş bilezik modelleri arasında bulunan; kalın bilezikler düğün günlerinin vazgeçilmez takılarını oluşturur. Hasır desenli yada büyük örgü desenlerden oluşan bu bilezik türleri Altınbaş koleksiyonunun nadide parçalarını meydana getirir. Altınbaş koleksiyonunda bulunan bilezikler her yıl yeniden tasarlanarak farklı modeller meydana getirilir. Bu modellerden biride; uç tarafı zincir detaylı olan altın bileziklerdir. Estetik görünüşü nedeniyle bayanların sıklıkla kullandığı modeller arasındadır.

Altınbaş bilezik türleri içinde yer alan modellerden biride; üzerinde parlak desenler yer alan oymalı bilezik türleridir. Bu bileziklerin ince modelleri ise bir araya getirilerek oluşturulan tasarımları ile kadınların bileklerini süsler. Altınbaş tasarımlarında kendine yer edinen nostaljik bilezik modelleri günümüzde hala bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Kolye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Gümüş Kolye Modelleri, erkek Gümüş Kolye Modelleri ve hediyelik Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Altınbaş Bilezik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. rüya dedi ki:

    sade bilezikleri niyeyse çok seviyorum. kahverengi sarılı olanın başka fotografları olsa keske

Sayfa başına git